Авторські статтіТехно

Роскосмос запустить європейський супутник

Ракета-носій «Рокот» виведе на орбіту Землі супутник Sentinel-3B, повідомили представники «Роскосмосу». Пуск відбудеться завтра, 25 квітня, з космодрому Плесецьк (Архангельська область).

Супутник Sentinel-3B був розроблений європейськими фахівцями в галузі космосу та екології. Його головне завдання – моніторинг навколишнього середовища, зокрема, спостереження за морськими льодами, станом океанів і прибережних зон. На орбіту Землі Sentinel-3B потрапить з космодрому Плесецьк допомогою ракети-носія «Рокот».

Контракт на запуск наукового супутника уклали ESA і компанія Eurockot, розробила ракету «Рокот». Старт космічної місії заплановано на вечір 25-го квітня. Нагадаємо, «Роскосмос» вже виводив на орбіту Землі 2 апарати для моніторингу природи Sentinel-3B.

Відзначимо, компанія Eurockot займається організацією запуску супутників за допомогою ракети «Рокот» з 2000 року. Всі космічні місії російсько-європейського партнерства спрямовані на розміщення на орбіті супутників для моніторингу поверхні Землі. Раніше Eurockot і ESA спільно запустили 5 супутників. Всього ж, космічне підприємство здійснило 13 успішних наукових місій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.