Роскосмос запустить європейський супутник

Ракета-носій «Рокот» виведе на орбіту Землі супутник Sentinel-3B, повідомили представники «Роскосмосу». Пуск відбудеться завтра, 25 квітня, з космодрому Плесецьк (Архангельська область).

Супутник Sentinel-3B був розроблений європейськими фахівцями в галузі космосу та екології. Його головне завдання – моніторинг навколишнього середовища, зокрема, спостереження за морськими льодами, станом океанів і прибережних зон. На орбіту Землі Sentinel-3B потрапить з космодрому Плесецьк допомогою ракети-носія «Рокот».

Контракт на запуск наукового супутника уклали ESA і компанія Eurockot, розробила ракету «Рокот». Старт космічної місії заплановано на вечір 25-го квітня. Нагадаємо, «Роскосмос» вже виводив на орбіту Землі 2 апарати для моніторингу природи Sentinel-3B.

Відзначимо, компанія Eurockot займається організацією запуску супутників за допомогою ракети «Рокот» з 2000 року. Всі космічні місії російсько-європейського партнерства спрямовані на розміщення на орбіті супутників для моніторингу поверхні Землі. Раніше Eurockot і ESA спільно запустили 5 супутників. Всього ж, космічне підприємство здійснило 13 успішних наукових місій.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh