Війна РФ проти України

Російські окупанти перевершили “подвиги” нацистів у Другій світовій війні

Російські окупанти за 2 місяці вбили у Маріуполі вдвічі більше людей, ніж нацисти за два роки Другої світової війни. Про це йдеться у Телеграм каналі радника голови МВС України Антона Геращенка.

Путінська росія вже перевершила за жорстокістю гітлерівську Німеччину: російські війська влаштовують акти геноциду українців на захоплених ним територіях.

За інформацією Маріупольської міської ради, понад 40 тисяч людей депортовано до віддалених регіонів РФ, стільки вивезли гітлерівські війська за роки окупації.

Весь світ побачив, що насправді означає російське гасло “Можемо повторити”: вони повторюють і наслідують дію німецьких окупантів, переховуючись під гаслами “антифашизму”, вони самі несуть огидну форму фашизму – путінський рашизм.

Нагадаємо, головний оператор Маріупольського телебачення Олександр Ратушний зняв документальний фільм “MARIUPOL 2022”. Зазначається, що він під час блокади міста разом із сім’єю жив у бомбосховищі Морського ліцею. Там і зняв фільм про людей, які там переховувалися. Поки що їхня доля невідома.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.