Авторські статті

Російські агенти в останні дні мало не в деталях прописують програму популізму і капітуляції – Портников

Москві зараз нічого робити не потрібно. Їй допоможуть самі українці. Перший крок – обрання популіста президентом України. Другий крок – голосування за популістів на парламентських виборах. А далі виникне просте запитання – звідки брати гроші на “халяву”? А гроші на “халяву” є тільки у “Газпрому” – тому що ніякий МВФ на популістські експерименти не піде, буде вимагати продовжити реформи. Ось тут в офіс нового президента або прем’єра прийде Віктор Медведчук з нагадуванням: всі проблеми вирішуються, варто тільки продатися. У будь-якого популістського керівництва України немає ніякого іншого виходу, крім як продатися Москві. Просто немає – і не шукайте.

Ну, а далі – справа техніки. Російські агенти в останні дні мало не в деталях прописують програму популізму і капітуляції. Про Крим – забуваємо. На Донбас – їдемо спілкуватися з керівництвом “народних республік”, шукати “компроміс”. Санкції – скасовуємо. Дупу – цілуємо. Зате газ наш.

Якщо хтось думає, що я описую фантастичний сценарій, нехай просто збереже цей текст до березня 2020 року, коли все це може збутися. Величезна частина наших співвітчизників завжди була готова продати країну і її честь за “халяву”. І зараз готова.

Залишилося тільки проголосувати.

Віталій Портников

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України