Війна рф проти України

Росіяни зробили “сліпий” та архаїчний бронепоїзд “Волга” – так вони забезпечують собі логістику на тимчасово окупованих територіях України. Фото

Хоча це все виглядає архаїчно, але саме так росіяни забезпечують собі логістику на тимчасово окупованих територіях України

Джерело: Defence Express

Пропагандони Міноборони РФ заявили, що “залізничні війська” Західного військового округу використовують на тимчасово окупованих територіях України бронепоїзд “Волга” із доволі архаїчною конструкцією: маневровий тепловоз посередині, платформи із ЗУ-23-2 і товарні вагони з амбразурами для стрільби – в “голові” та “хвості” поїзда.

Така будова не дає машиністу повноцінний огляд, тому бронепоїзд буквально не може їхати вперед без “картинки” від БПЛА. Тим більш, що відповідна штатна одиниця включена в екіпаж цього рашистського “панцерника”.

Окупанти зробили "сліпий" бронепоїзд "Волга", який не поїде без "картинки" від БПЛА

Бронепоїзд “Волга” російських окупантів, квітень 2023 року, зображення з відкритих джерел

Показово, що пропагандисти із відомства військового злочинця Шойгу намагаються “на рівному місці” вигадати “ратні подвиги” для своїх бронепоїздів. У випадку з “Волгою” – це збиття із ЗУ-23-2 “невідомого безпілотника із “незрозумілим обвісом” в той час, як “панцерник” виконував рутинне патрулювання залізничних комунікацій. Мовляв, це був перший за весь час повномасштабного вторгнення епізод, коли бронепотяг “залізничних військ” РФ вступив у “прямий контакт” з противником.

Недолік схеми із розташуванням локомотива в центрі бронепоїзда окрім поганого обзору також може означати погані ходові характеристики цього “вундерваффе”. Бо так виходить, що тепловоз має одночасно і штовхати, і тягнути вагони з бронею та “корисним навантаженням”. І тут навряд чи вдасться витягнути тягу на паспортні характеристики у 18 повністю завантажених вагонів, стандартні для більшості маневрових тепловозів.

Бронепоїзд "Волга" російських окупантів, весна 2023 року, зображення з відкритих джерел
Бронепоїзд “Волга” російських окупантів, весна 2023 року, зображення з відкритих джерел

 

До цього подібну схему для своїх бронепоїздів використовували хіба що бури в Південній Африці під час англо-бурської війни у 1899 – 1902 років. Можливо, рашисти в 2023 році думають, що так зекономлять паливо на логістику: мовляв, в один тепловоз треба залити солярки удвічі менше, аніж в два тепловози.

Але якби це все не виглядало архаїчно, саме так рашисти й забезпечують свою логістику на залізницях в тимчасово окупованих територіях України. І тут справа не тільки в тому, що окупанти мають “одоробло” для охорони своїх комунікацій. Але й у тому, що конструкція бронепоїзда цілком допускає причіпку “товарняків” для перевезення військових вантажів.

Бронепоїзд "Волга" російських окупантів, весна 2023 року, зображення з відкритих джерел
Бронепоїзд “Волга” російських окупантів, весна 2023 року, зображення з відкритих джерел

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України