Війна РФ проти України

Росіяни знову зайнялися енергетичним терором, – Денис Шмигаль

Російські окупанти останні два тижні займаються енергетичним терором. Про це на Регіональному економічному форумі заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє «Економічна правда».

Росіяни почали завдавати ударів по регіональних енергетичних підстанціях.

«Ми розуміємо, що етап енергетичного терору цього опалювального сезону вже розпочався. Ми бачимо це щодо знищення інфраструктури, виробництва, прокачування, зберігання пального. Ми бачимо це за першими ударами по регіональних енергетичних підстанціях останні два тижні», – сказав він.

Денис Шмигаль зазначив, що Україна поки цього не відчула, оскільки цього опалювального сезону краще готова до нового етапу енерготерору з боку Росії.

«Ми набагато більше підготовлені та сильніші, ніж були минулого року. Тому переконаний, що разом пройдемо цю складну зиму… Точно зима буде складною, точно не легшою, але точно ми до неї готові краще, тому що ми розуміємо, до чого готується ворог і які загрози та виклики перед нами всіма стоять», – наголосив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, цього року супротивник може знову атакувати енергосистему

Українцям розповіли, що треба мати вдома, щоби пережити можливий блекаут. Минулої зими Росія завдавала ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури, щоб залишити українців без світла. Цього року ворог може продовжити свої атаки, тож краще підготуватися до можливого блекауту завчасно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України