Авторські статті

Росіяни змінюють імена та дати народження викраденим дітям з України

За повідомленням віце-прем’єр-міністра та міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Ірини Верещук, Росія вживає незаконних дій щодо українських дітей, пише nv.ua.

Зазначається, що Верещук заявила про це під час конференції “UA: Війна. Неспіта колискова”.

За її словами, Росія приховує цих дітей у різних регіонах країни, змінює їхні імена, прізвища та дати народження. Ці заходи спрямовані на асиміляцію дітей та фактично є актом геноциду щодо українських дітей.

Верещук також стверджує, що російська влада видає так звані паспорти, щоб діти забули про свою рідну країну, втратили свою мову і культуру, і прийняли нову російську реальність.

Верещук наголосила, що Україні потрібна міжнародна підтримка у питанні повернення цих дітей. Вона закликала співтовариство міжнародних країн та організацій активізувати зусилля з цього питання.

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордери на арешт російського президента Володимира Путіна та російського “дитячого омбудсмена” Марії Львової-Бєлової. Їх звинувачують у тому, що вони відповідальні за незаконну депортацію дітей з України до Росії в період з 24 лютого 2022 року.

Якщо хтось став свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповані території або до Російської Федерації, потрібно повідомити про це профільного спеціаліста Мінреінтеграції Наталі Ємець за телефоном: (050) 562-03-13. Крім того, є можливість звернутися за гарячою лінією Національного інформаційного бюро за номером 16-48.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України