Війна РФ проти України

Росіяни заявляють, що використовують акустичний комплекс “Языковед” для розповсюдження пропаганди

На Росії знову згадали за "бойові матюгальники", але тепер про свої "Языковеды" на базі "Тигрів"

Це вже не вперше, коли ворог викристовує свої “бойові матюгальники”

Джерело: Defence Express

Рашисти заявляють, що використовують так званий акустичний комплекс “Языковед”, який фактично представляє собою броньований автомобіль “Тигр” з гучномовцем, що призначений для розповсюдження типової російської пропаганди тощо.

Причому експлуатують росіяни свої “Языковеды” саме на тимчасово окупованій Херсонщині — нагадаємо, що у середині листопада Командування морпіхів ВМС ЗСУ офіційно повідомило про те, що нашим військовим вдалося закріпитися на декількох плацдармах на лівому березі Дніпра на цьому напрямку.

Рашисти знову згадали за "бойові матюгальники", але тепер про свої "Языковеды" на базі "Тигрів"

Тож виходить, що окупанти у Херсонській області для психологічного впливу вирішили використати й свої так звані “бойові матюгальники”, розповідаючи про них у своїх пропагандистських сюжетах.

Росіяни кажуть, що крім своїх “Языковедов” для пропаганди використовують ще й листівки та інтернет-акаунти, тож це насправді вкотре привід нагадати про те, що треба уважно й критично ставитися до сумнівної інформації, яка може бути російськими інформаційно-психологічними операціями (ІПСО).

Рашисти знову згадали за "бойові матюгальники", але тепер про свої "Языковеды" на базі "Тигрів"

Це вже не вперше, коли окупанти використовують свої “бойові матюгальники”. Наприклад, ще у 2022 році під Ізюмом окупанти в прямому сенсі крутили гімн СРСР зі самохідних звукопередавальних станцій ЗС-88 на базі БТР-80.

Рашисти знову згадали за "бойові матюгальники", але тепер про свої "Языковеды" на базі "Тигрів"

Звукопередавальна машина ЗС-88 армії РФ на базі БТР-80, ілюстративне фото з відкритих джерел

Саме під час звільнення Харківщини ЗСУ один з таких бойових матюгальників взяли як трофей, і ще один знищили разом з іншою технікою противника з ракетної системи HIMARS.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України