Війна рф проти України

Росія здійснила масований удар по Україні, використавши понад 170 дронів

Росія атакувала Україну понад 170 дронами, зосередивши удари на ключових регіонах

Увечері та вночі вчора росія здійснила масований напад на Україну, використавши понад 170 дронів, з яких понад 100 були «шахедами». Головними мішенями стали Дніпро, Київ, Суми, Харків та Хмельницький області.

Жертви та руйнування

Унаслідок атаки в Дніпрі всю ніч тривали рятувальні роботи. На даний момент відомо про загибель чотирьох осіб, а також про двадцять одну поранену людину, серед яких вагітна жінка. Руйнації зазнали житлові будинки, готельно-ресторанний комплекс, гаражі та СТО.

  • Чотири загиблих особи
  • Двадцять один поранений, включаючи вагітну жінку
  • Знищені або пошкоджені громадські та приватні споруди

Міжнародний заклик до дій

У всіх регіонах, що потрапили під обстріл, зафіксовано руйнування. Ми висловлюємо щиру вдячність усім, хто надає допомогу постраждалим, рятує, надає медичну допомогу і розбирає завали. росія демонструє зневагу до миротворчих зусиль світу, продовжуючи війну через недостатній тиск. Лише спільні дії з партнерів, таких як Америка та Європа, здатні зупинити агресію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України