Війна РФ проти України

Росія збільшила кількість обстрілів: про що попередили українців?

У період з 21 по 27 червня 2023 року, за інформацією Міноборони України, було помічено збільшення кількості ракетних обстрілів та застосування дронів з боку російських сил.

За даними військових, кількість ракетних ударів по Україні збільшилася на 1,6 раза. За останній тиждень було зареєстровано 74 ракетні удари, тоді як на попередньому тижні – 46 ударів.

Українські військові нагадали про наявність різних систем протиповітряної оборони, що захищають українське небо, та зазначили, що кожна збита ворожа ракета чи дрон рятує десятки та сотні життів.

Важливо зазначити, що в Україні діє заборона на публікації в соціальних мережах наступної інформації: фотографій та відеозаписів пусків української протиповітряної оборони, фотографій та відеозаписів позицій українських засобів ППО, а також особистих думок про те, де може знаходитись ворожа зброя та які об’єкти можуть бути атаковані . Це з небезпекою використання такої інформації противником для коригування майбутніх ударів.

Варто зазначити, що Росія поповнила свої запаси, включно з безпілотниками, і тому масовані атаки противника повторюватимуться.

Раніше повідомлялося, що через руйнування Чонгарських мостів окупанти постачають техніку та боєприпаси з Криму за Арабатською стрілкою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України