У Нікополі на Дніпропетровщині російські війська завдали повторного удару по рятувальниках, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу житлового сектору міста.
Після атаки на житлові будинки вогнеборці ДСНС гасили пожежу в приватному домоволодінні. Під час виконання цих робіт рятувальники знову опинилися під ворожим вогнем.
За наявною інформацією, особовий склад не зазнав поранень. Водночас внаслідок повторного обстрілу було пошкоджено пожежну автоцистерну.
