Війна РФ проти України

Росія задіє на фронті курсантів військових училищ

Іде 220 доба героїчного протистояння українського народу російському широкомасштабному вторгненню. Противник продовжує зосереджувати зусилля на спробах повної окупації Донецької області та утриманні тимчасово захоплених територій, а також зриві активних дій сил оборони на окремих напрямках. Ворог обстрілює позиції наших військ уздовж лінії зіткнення, веде повітряну розвідку. Завдає ударів по цивільній інфраструктурі та житлам мирного населення, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.

Про це повідомляє у Facebook Генеральний штаб ЗСУ.

Водночас ВСУ оточили російське угруповання в районі Лимана. Поблизу міста звільнено п’ять населених пунктів.

У Генштабі зазначили, що російське військове керівництво передчасно задіє на фронті курсантів військових училищ через нестачу насамперед офіцерських кадрів.

Так, у Тюменському військовому училищі буде достроковий випуск курсантів. Випускників хочуть направити на первинні офіцерські посади у військові частини, що комплектуються мобілізаційним резервом.

Курсантів випускних курсів Рязанського десантного училища направляють на підготовку полків мобілізаційного резерву, що здійснюється з урахуванням полігонів неподалік Рязані, Омська, Пскова, Тули та інших міст. Для цих підрозділів планують заходи щодо підготовки та злагодження терміном не більше місяця, з вибуттям до району бойових дій в Україні.

У Генштабі також зазначили, що за добу противник завдав 4 ракетних та 15 авіаударів, здійснив понад 85 обстрілів із РСЗВ. Постраждало понад 50 населених пунктів. Зокрема, Білогорівка, Новомиколаївка, Благодатівка, Сухий Ставок та Відрадівка.

Російські окупанти продовжують руйнувати інфраструктуру нашої країни, руйнувати житлові будинки людей, вбивати мирних жителів. Щодня противник нески втрати, як у особовому складі, і у техніці. В окупованому Херсоні почастішали випадки примусового призову українців на війну проти Збройних сил України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України