Росія розпочала великі військові навчання з використанням сил ядерного стримування. За інформацією Міністерства оборони Росії, в маневрах беруть участь понад 64 тисячі військових та приблизно 7800 одиниць техніки. Задіяно понад 200 ракетних пускових установок, більше 140 літаків, 73 військові кораблі, а також 13 підводних човнів, з яких вісім є стратегічними ракетоносцями.
У навчаннях приймають участь стратегічні ракетні війська, Тихоокеанський та Північний флоти. Військове відомство Росії заявляє, що дані маневри служать для перевірки систем управління військами, взаємодії різних підрозділів та забезпечення в умовах бойових дій.
Під час навчань заплановано запуски балістичних та крилатих ракет на російських полігонах. Також, за даними Міністерства оборони, буде проводитися підготовка та можливе застосування російської ядерної зброї, розміщеної в Білорусі.
