Техно

росія атакує онлайн-сервіс бронювання місця для перетину кордону вантажівками єЧЕРГА

Український онлайн-сервіс бронювання місця для перетину кордону вантажівками єЧЕРГА атакується країною-агресором. Також заклики до здійснення кібератак ширяться російськими пропагандистськими каналами.

«Увага росіян до єЧерги означає те, що ми рухаємось у правильному напрямку та робимо інноваційні продукти. Станом на 11 годину дня ми вже почали фіксувати атаки на наш сервіс. Наразі фахівці забезпечують необхідні технічні рішення для того, щоб завадити росіянам впливати на роботу єЧерги», – наголосив заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Анатолій Комірний.

Зараз система працює без збоїв, у випадку змін водії та перевізники будуть оперативно проінформовані.Окремо зауважимо, що персональні дані водіїв та дані транспортних засобів, що зареєстровані у системі, захищені та не можуть бути доступними стороннім особам у зв’язку зі спробами кібератак.

Нагадаємо, 8 травня на 16 пунктах пропуску стартувала послуга запису до електронної черги для перетину кордону водіями вантажівок. Зареєструватись можна на сайті echerha.gov.ua або в мобільному застосунку «єЧерга». З середини травня перетин кордону для вантажівок буде можливим лише за записом в електронній черзі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України