Війна рф проти України

Російські загарбники з’єднали Джарилгач із окупованою частиною Херсонської області

Триває чотириста п’ятдесята добу широкомасштабної збройної агресії росії проти України. Загарбники використовують окупований Крим як військову базу та полігон у війні проти України.

До того ж вони тримають у Чорному морі кораблі, з яких запускають територією України ракети та керовані авіабомби. Судячи з супутникових знімків та даних української розвідки, вони готуються до оборони, оскільки вирили кілометри траншей та окопів та замінували територію.

У Генштабі ЗСУ повідомили, що окупанти засипали переправу до острова Джарилгач піском, щоб поєднати його з окупованою частиною Херсонської області.

 Российские захватчики соединили Джарылгач с оккупированной частью Херсонской области

“За підтвердженою інформацією, російські окупаційні війська з’єднали острів Джарилгач із окупованою материковою частиною Херсонської області в районі населеного пункту Лазурне, засипавши переправу на острів піском”, – йдеться у повідомленні.

Це зроблено для того, щоб інтенсивніше використовувати природоохоронну територію національного парку для військових потреб. Загарбники облаштували на острові військовий полігон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України