Війна рф проти України

Російські військові намагаються підкупити українських пенсіонерів: розроблено схему

На тимчасово окупованих територіях України російські військові намагаються підкупити пенсіонерів і залучити їх до співпраці, повідомляє Facebook Генеральний штаб ЗСУ.

Колаборанти пропонують доплати у розмірі 10 тисяч рублів, а також обіцяють нараховувати велику зарплату лояльним місцевим жителям, які погодились працювати в установах так званої окупаційної влади.

Російські загарбники продовжують примусову паспортизацію населення тимчасово зайнятої території України. Зазначені заходи продовжуються у Мелітопольському районі Запорізької області. Також оборот торгових мереж поступово вилучаються українські гривні, населення змушують переходити на російські рублі.

Раніше повідомлялося, що ЄС не визнає документів, виданих РФ на окупованих українських територіях. У заяві на сайті Ради ЄС сказано, що це рішення є відповіддю на неспровоковану та невиправдану військову агресію Росії проти України та на практику Росії, яка полягає у видачі російських закордонних паспортів мешканцям окупованих регіонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України