Авторські статті

Російські солдати приїхали з Самари в Бєлгород, щоб потім їхати воювати на Україну. Відео, фото

У ході OSINT-розвідки сторінок російських військових і найманців в соцмережах були виявлені фото і відео, які говорять про те, що російські солдати-строковики прибули в місто Бєлгород з міста Самари зі своєю військовою технікою, щоб потім відправитися “на Україні стреляца” і навіть з гучною заявою “йо-хо-хо на Київ!”

На фото від 6 лютого російські солдати вже зібрані і зі зброєю в руках готові виїжджати з Самари.


На фото від 23 лютого самарські солдати вже на тлі наметового містечка на території військової частини на околиці міста Бєлгород.

Далі трохи відео від самарських вояк. Тут вони їдуть у поїзді Самара-Бєлгород.

Тут вони одноголосно заявляють, що вони зібралися “на Україні стреляца”.

А тут видно роботу кремлівського пропагандиста Кисельова в дії і як результат, гучну заяву від солдатів: “йо-хо-хо на Київ”, розвантажуючи ешелон військової техніки вже в Бєлгороді.

Хотілося б відзначити, що дані відео вже “облетіли” весь інтернет, а на російських форумах вже чути істерики матерів цих, як їх називають – “дітей”. Але хотілося б запитати у всіх, а чи є різниця, хто спустить курок автомата і зробить постріл з танка, чи то йому 18 років, або йому 48! ?? Різниці ніякої.

Але ж ці “діти” знали куди вони йдуть! Навіщо тепер влаштовувати істерики. Раніше думати треба було, перед тим як взяти зброю в руки.

Inform Napalm

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України