Російські солдати приїхали з Самари в Бєлгород, щоб потім їхати воювати на Україну. Відео, фото

У ході OSINT-розвідки сторінок російських військових і найманців в соцмережах були виявлені фото і відео, які говорять про те, що російські солдати-строковики прибули в місто Бєлгород з міста Самари зі своєю військовою технікою, щоб потім відправитися “на Україні стреляца” і навіть з гучною заявою “йо-хо-хо на Київ!”

На фото від 6 лютого російські солдати вже зібрані і зі зброєю в руках готові виїжджати з Самари.

На фото від 23 лютого самарські солдати вже на тлі наметового містечка на території військової частини на околиці міста Бєлгород.

Далі трохи відео від самарських вояк. Тут вони їдуть у поїзді Самара-Бєлгород.

Тут вони одноголосно заявляють, що вони зібралися “на Україні стреляца”.

А тут видно роботу кремлівського пропагандиста Кисельова в дії і як результат, гучну заяву від солдатів: “йо-хо-хо на Київ”, розвантажуючи ешелон військової техніки вже в Бєлгороді.

Хотілося б відзначити, що дані відео вже “облетіли” весь інтернет, а на російських форумах вже чути істерики матерів цих, як їх називають – “дітей”. Але хотілося б запитати у всіх, а чи є різниця, хто спустить курок автомата і зробить постріл з танка, чи то йому 18 років, або йому 48! ?? Різниці ніякої.

Але ж ці “діти” знали куди вони йдуть! Навіщо тепер влаштовувати істерики. Раніше думати треба було, перед тим як взяти зброю в руки.

Inform Napalm

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. К даунам просто не доходит, что это не игрушки! И любая из этих коробочек может попасть под 150 мм снаряд арты или под взрыв фугаса, и все без вариантов! Все что останется можно будет собрать в кулечек! А ради чего! А хрен его знает! Это ведомо одному чухонцу Путлеру да тунгусу Шойгу!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh