Авторські статті

Російські хакери зламали мережу Пентагону

   У четвер Міністр оборони США Ештон Картер зробив заяву про те, що на початку цього року російські хакери проникли в незасекреченої оборонні комп’ютерні мережі і порушили кібербезпека Міністерства оборони. У своєму виступі в Стенфордському університеті, він повідомив, що Міністерству оборони вдалося виявити злом і відновити колишній рівень безпеки протягом 24 годин.

Глава Пентагону розповів Fox News, що ця атака російських хакерів на мережу Міністерства оборони «абсолютно не пов’язана» з нападами на комп’ютерні системи Білого дому і Держдепартаменту, що мали місце на початку цього місяця і в березні відповідно.

Пентагоном вперше публічно викладена Стратегія з питань кібербезпеки, яка дозволяє американським військовим використовувати «кіберзброю», як спосіб вирішення конфліктів з ворогами.

Картер, який вступив на посаду в люті минулого року, заявив, що одним із принципів, яким буде слідувати міністерство, є більша прозорість дій у сфері кібербезпеки.

«Я вважаю, це і для нас буде корисним, коли світ буде знати, що наша першочергова мета – відстояти і захистити свої інтереси», сказав він журналістам. Він додав, що нова стратегія «більш чітка і більш конкретна».

Кібератаки проти уряду і промисловості США набувають все більш витончений характер. У новій Стратегії сказано: »Під час підвищеної напруженості, або прямих військових дій, Міністерство оборони повинні бути в змозі надати президенту США широкий вибір засобів для недопущення ескалації конфлікту”.

«Серед таких засобів, військові повинні мати кібер -можливості, які послужать для досягнення ключових цілей безпеки та мінімізації людських жертв і матеріальних збитків»

Ці заяви йдуть слідом за рішенням президента Обами, оприлюдненій на початку цього місяця, про норму введення фінансових санкцій проти “шкідливих” закордонних хакерів або компаній, що займаються кібершпигунством, інформує Диванна сотня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України