Політика

Російські чиновники посміялись над санкціями США: “У нас немає грошей за кордоном”

Деякі російські чиновники вже встигли осміяти запроваджені Сполученими Штатами санкції. Державна дума у середу, 19 березня, аплодисментами вітала в себе кримських сепаратистів, а завтра планує ратифікувати приєднання Криму до Росії.

“Санкції, які вони будуть пропонувати стосовно державних осіб Росії – є дрібною, дріб’язковою помстою, і вона не буде досягати своєї мети, тому що, відповідно до законодавства, не може бути у нас грошей за кордоном, а якщо нас не хочуть там бачити – ми ніколи в гості і не напрошувалися”, – заявив речник Держдуми Росії Сергій Желєзняк. Тим часом голова російського МЗС Сергій Лавров у телефонній розмові з держсекретарем США Джон Керрі назвав санкції США неприйнятними і пообіцяв, що без відповіді вони не залишаться.

У свою чергу українські аналітики переконують, що Росія все прорахувала наперед і вирішила, що на так званий третій етап – наприклад, консервацію “Південного потоку”, обмеження торгівлі, закриття комерційних проектів, тобто все, що стосується широких верств населення – Європа не зважиться, тому що постраждає сама. “Якщо будуть реально застосовані економічні санкції, то це означатиме, що втрачатимуть в тому числі і західні країни.

Адже припинення торгівлі означає двосторонні збитки. Чи готові США і країни ЕС піти на ці жертви, заради того, щоб в світі запанував порядок і повага до демократі, прав людини”, – наголосив екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко. Як повідомляли іноземні ЗМІ, Путін готовий принести в жертву Заходу олігархів, які його не підтримують. Санкції ЄС і США допомагають Путіну тиснути на російських олігархів і змушувати їх стати на бік Кремля.

news.tesfir.ru

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України