Російські чиновники посміялись над санкціями США: “У нас немає грошей за кордоном”

Деякі російські чиновники вже встигли осміяти запроваджені Сполученими Штатами санкції. Державна дума у середу, 19 березня, аплодисментами вітала в себе кримських сепаратистів, а завтра планує ратифікувати приєднання Криму до Росії.

“Санкції, які вони будуть пропонувати стосовно державних осіб Росії – є дрібною, дріб’язковою помстою, і вона не буде досягати своєї мети, тому що, відповідно до законодавства, не може бути у нас грошей за кордоном, а якщо нас не хочуть там бачити – ми ніколи в гості і не напрошувалися”, – заявив речник Держдуми Росії Сергій Желєзняк. Тим часом голова російського МЗС Сергій Лавров у телефонній розмові з держсекретарем США Джон Керрі назвав санкції США неприйнятними і пообіцяв, що без відповіді вони не залишаться.

У свою чергу українські аналітики переконують, що Росія все прорахувала наперед і вирішила, що на так званий третій етап – наприклад, консервацію “Південного потоку”, обмеження торгівлі, закриття комерційних проектів, тобто все, що стосується широких верств населення – Європа не зважиться, тому що постраждає сама. “Якщо будуть реально застосовані економічні санкції, то це означатиме, що втрачатимуть в тому числі і західні країни.

Адже припинення торгівлі означає двосторонні збитки. Чи готові США і країни ЕС піти на ці жертви, заради того, щоб в світі запанував порядок і повага до демократі, прав людини”, – наголосив екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко. Як повідомляли іноземні ЗМІ, Путін готовий принести в жертву Заходу олігархів, які його не підтримують. Санкції ЄС і США допомагають Путіну тиснути на російських олігархів і змушувати їх стати на бік Кремля.

news.tesfir.ru

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh