Російські банки звернулися до Міністерства фінансів КНР за підтримкою

  Росія звернулася до свого східного сусіда з проханням про фінансову допомогу. Тенденції був покладений початок російським банком ВТБ, який звернувся до Міністерства фінансів КНР з проханням дозволити російським компаніям запозичувати в юанях.

Зрозуміло, щедрий і чуйний азіатський брат не відмовив північній сестрі і тепер російським компаніям доступно запозичення у національній валюті Китаю, що, з одного боку, відкриває Росії дорогу на раніше закриту форму фондування. А з іншого зв’язує по руках і ногах борговими зобов’язаннями перед країною, котра не по братськи поглядає на Сибір.

До того ж, хотілося б ще раз акцентувати увагу, що запозичення будуть проводиться в юанях. Не доларах, євро, а саме в юанях. Тобто, на тлі нестійкого і девальвуючого рубля, у вигоді залишається як і раніше Китай.

На сьогоднішній день суми фондування не озвучуються, але чи так це важливо, адже Китай просто так не дасть ні цента – згадайте хоча б ситуацію коли Росію “продинамила” піднебесна з будівництвом “Сила Сибіру” на початковому етапі будівництва, проігнорувавши завдаток. Очікуємо нових сюрпризів від китайської геополітичної головоломки, підсумовує zloy_odessit.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh