Російські банки звернулися до Міністерства фінансів КНР за підтримкою

  Росія звернулася до свого східного сусіда з проханням про фінансову допомогу. Тенденції був покладений початок російським банком ВТБ, який звернувся до Міністерства фінансів КНР з проханням дозволити російським компаніям запозичувати в юанях.

Зрозуміло, щедрий і чуйний азіатський брат не відмовив північній сестрі і тепер російським компаніям доступно запозичення у національній валюті Китаю, що, з одного боку, відкриває Росії дорогу на раніше закриту форму фондування. А з іншого зв’язує по руках і ногах борговими зобов’язаннями перед країною, котра не по братськи поглядає на Сибір.

До того ж, хотілося б ще раз акцентувати увагу, що запозичення будуть проводиться в юанях. Не доларах, євро, а саме в юанях. Тобто, на тлі нестійкого і девальвуючого рубля, у вигоді залишається як і раніше Китай.

На сьогоднішній день суми фондування не озвучуються, але чи так це важливо, адже Китай просто так не дасть ні цента – згадайте хоча б ситуацію коли Росію “продинамила” піднебесна з будівництвом “Сила Сибіру” на початковому етапі будівництва, проігнорувавши завдаток. Очікуємо нових сюрпризів від китайської геополітичної головоломки, підсумовує zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh