Російська війна проти України перейшла в нову фазу

Москва продовжує докладати всіх зусиль, щоб, дестабілізуючи ситуацію, спровокувати колапс економіки України, повідомляють іноземні ЗМІ. Про це йдеться в матеріалі Максима Такера в Newsweek, повідомляє Joinfo.ua.

Автор зазначає, що зараз Росія переходить до нового етапу ведення проти України гібридної війни – до використання терактів. Найбільш трагічним з них був вибух під час маршу в Харкові 22 лютого. Його організатори – російські шпигуни з ФСБ і ГРУ.

Автор матеріалу зазначає, що сепаратистські групи, спонсоровані з РФ, вже є не тільки українською проблемою. Зокрема, в соцмережах з’являються спільноти різних “народних республік” у Вірменії, країнах Балтії, Молдови та Польщі. Групи проросійської спрямованості провокують міжетнічну напруженість в різних країнах.

Російська влада продовжує наполягати, що Україна сама влаштовує теракти, нібито, щоб дискредитувати РФ. “Враховуючи важкі наслідки для України в плані шкоди для економіки, інвестиційного потенціалу та інфраструктури, думка про те, що Україна сама собі влаштовує теракти, навряд чи заслуговує довіри”, – йдеться в статті.

Видання зазначає, що за поширення “гібридної” війни в Україні несуть відповідальність російські партизани.

“Мета полягає в тому, щоб дестабілізувати ситуацію, посіяти паніку, щоб завдати шкоди економіці”, – зазначає видання. “Вони націлені на Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу і на території вздовж потенційного сухопутного коридору між Росією і Кримом – Маріуполь, Херсон і Миколаїв. Сепаратистам потрібні ці міста. Вони знають, що у них немає ніяких шансів вижити без сухопутного коридору”, – йдеться в статті. Автор резюмує, що атаки швидше за все будуть продовжуватися і далі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh