Авторські статті

Російська війна проти України перейшла в нову фазу

Москва продовжує докладати всіх зусиль, щоб, дестабілізуючи ситуацію, спровокувати колапс економіки України, повідомляють іноземні ЗМІ. Про це йдеться в матеріалі Максима Такера в Newsweek, повідомляє Joinfo.ua.

Автор зазначає, що зараз Росія переходить до нового етапу ведення проти України гібридної війни – до використання терактів. Найбільш трагічним з них був вибух під час маршу в Харкові 22 лютого. Його організатори – російські шпигуни з ФСБ і ГРУ.

Автор матеріалу зазначає, що сепаратистські групи, спонсоровані з РФ, вже є не тільки українською проблемою. Зокрема, в соцмережах з’являються спільноти різних “народних республік” у Вірменії, країнах Балтії, Молдови та Польщі. Групи проросійської спрямованості провокують міжетнічну напруженість в різних країнах.

Російська влада продовжує наполягати, що Україна сама влаштовує теракти, нібито, щоб дискредитувати РФ. “Враховуючи важкі наслідки для України в плані шкоди для економіки, інвестиційного потенціалу та інфраструктури, думка про те, що Україна сама собі влаштовує теракти, навряд чи заслуговує довіри”, – йдеться в статті.

Видання зазначає, що за поширення “гібридної” війни в Україні несуть відповідальність російські партизани.

“Мета полягає в тому, щоб дестабілізувати ситуацію, посіяти паніку, щоб завдати шкоди економіці”, – зазначає видання. “Вони націлені на Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу і на території вздовж потенційного сухопутного коридору між Росією і Кримом – Маріуполь, Херсон і Миколаїв. Сепаратистам потрібні ці міста. Вони знають, що у них немає ніяких шансів вижити без сухопутного коридору”, – йдеться в статті. Автор резюмує, що атаки швидше за все будуть продовжуватися і далі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України