Українське військо

Російська колона увійшла на територію України без дозволу України

   Не знаю, це спроба зірвати мінські переговори чи розпочати чергову світову війну, але…

 

Вторгнення почалося. Російська колона увійшла на територію України без дозволу України. Це публічно визнав Кремль. І що тепер?! Як на це реагуватиме світ? Як би реагував світ, якби якась російська колона увійшла на територію їхніх країн? Як реагуватиме Україна? По закону чи шукаючи компроміс?!

 

Хороший подарунок Путіна до Дня Незалежності! Тепер увесь світ має визначитися, Незалежність України існує? Вони її підтримують? Чи це все гра?

 

Путін – міжнародний злочинець. Він грався із Червоним хрестом, чекаючи дня Че. Цей день настав! Ми і досі не знаємо, що в цих машинах. Якби я не був політиком, я би вимагав атакувати ці машини, але я розумію до чого це призведене – до чергової світової.

 

Тому я вимагаю оприлюднити позицію всіх провідних країн світу щодо чергового беззаконня Путіна і заявляю, що це робиться спеціально із метою зірвання переговорів у Мінську 26 серпня. Вочевидь формат переговорів, коли на стороні України виступає ЄС, Путіна не влаштовує.

 

Путін хотів цією колоною спочатку відпіаритися, потім – вибити перемир’я для того, щоб врятувати своїх мерзотників на Донбасі, але ні те, ні інше не вийшло. І тому він пішов на черговий злочин – на пряме вторгнення.

Олександр БРИГИНЕЦЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.