Авторські статті

Росії як і раніше не бачити жаданих Містралів

Якщо хтось і думав, що при більш-менш позитивної тенденції мінських переговорів західні країни виявлять до Росії якусь лояльність, то вони сильно помилялись. Не дивлячись на досягнуті результати, Росії як і раніше не бачити жаданих Містралів і санкції послаблювати ніхто не стане, а тільки посилять, як і планувалося, з наступного понеділка.

І якщо з “Містралями”, які по завіреннях метра російської політики товариша Рогозіна ще в листопаді мали швартуватися в одному з російських портів, більш-менш все зрозуміло – виняткова воля самої Франції (так чи інакше диктується з Овального кабінету), то санкції це ланцюгова реакція на події біля кордонів цивілізованого світу з вини мешканців тайги.

Даний факт, Містралі і санкції, на пряму сигналізує про те, що ті домовленості які були досягнуті в Мінську це аж ніяк не привід Росії розслабитися і продовжувати нишком, маніпулюючи трендом “бравого ополчення” продовжувати неспішний наступ. Попускати петлю почнуть тільки тоді, коли побачать дійсний прогрес у здійсненні обговорених пунктів.

Але, всі прекрасно розуміють, що людина з Кремля навряд чи стане справно виконувати всі пункти. Це розуміємо ми, це розуміють і на Заході. Адже не дарма у багатьох європейських політиків сьогодні була в основному невіра в те, що все закінчиться миром. А тому і Містралі залишаються де і були і санкції введуться без шуму і пилу.

zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України