Росії як і раніше не бачити жаданих Містралів

Якщо хтось і думав, що при більш-менш позитивної тенденції мінських переговорів західні країни виявлять до Росії якусь лояльність, то вони сильно помилялись. Не дивлячись на досягнуті результати, Росії як і раніше не бачити жаданих Містралів і санкції послаблювати ніхто не стане, а тільки посилять, як і планувалося, з наступного понеділка.

І якщо з “Містралями”, які по завіреннях метра російської політики товариша Рогозіна ще в листопаді мали швартуватися в одному з російських портів, більш-менш все зрозуміло – виняткова воля самої Франції (так чи інакше диктується з Овального кабінету), то санкції це ланцюгова реакція на події біля кордонів цивілізованого світу з вини мешканців тайги.

Даний факт, Містралі і санкції, на пряму сигналізує про те, що ті домовленості які були досягнуті в Мінську це аж ніяк не привід Росії розслабитися і продовжувати нишком, маніпулюючи трендом “бравого ополчення” продовжувати неспішний наступ. Попускати петлю почнуть тільки тоді, коли побачать дійсний прогрес у здійсненні обговорених пунктів.

Але, всі прекрасно розуміють, що людина з Кремля навряд чи стане справно виконувати всі пункти. Це розуміємо ми, це розуміють і на Заході. Адже не дарма у багатьох європейських політиків сьогодні була в основному невіра в те, що все закінчиться миром. А тому і Містралі залишаються де і були і санкції введуться без шуму і пилу.

zloy_odessit

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh