ЄС|NATO

Росіяни стали рідше викладати свої пости. Причина дуже проста

  Росіяни не пишуть.

Раптом помітив, що росіяни стали рідше викладати свої пости. А якщо і викладають, то якось бідно,  не розгорнуто, як раніше бувало.

Спочатку думав, що їм соромно за війну. А, може, вони в трансі від падіння рубля. Або в запої від безвиході. Хоча саме в цих випадках, мені здавалося, – пиши собі, виливай душу, злість витравлюють.

Але! .. Ви не повірите! Я поговорив з деякими. Виявилося … Загалом …

– Сідаю, – каже один мій знайомий, – пальці по клавіатурі побігли, букви в рядок. Слово через слово, упереміж з матюками, те та се да …, б-б, е-е, п-п. А як доходить до х-х, то каже, спотикатися почав … Розумієш, – острах бере.

– У нас же, грит, Закон прийняли про заборону нецензурної лексики! Аж до відключення! І навіть ув’язнення!

Я, каже, настрочив і починаю стирати всі мої квітково-фруктові вигуки. Потім дивлюся – а що ж залишилося !? А нічого не залишилося! І зі злості беру і все написане «ділить».

… Загалом, в ступорі вони. Чи то назад переучуватися доведеться, чи то по-новому писати. Мізки ж з дитинства налаштовані на хвилю зі слівцями.

– А, ну його …, взагалі нічого писати не буду, – нарікаючи, пробурчав мій співрозмовник, сумно дивлячись кудись у далечінь, і ніяково змахуючи навернулися сльозу.

Дописувач:  Владимир Спиваковский

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.