ЄС|NATO

Росія вже ніколи не наздожене цивілізований світ – експерт

  Тільки що вийшли економічні дані: економічне зростання в ЄС – більше, ніж очікувалося аналітиками через більш істотное зростання Німеччини та Франції, а Греція офіційно вийшла з рецесії, яка була викликана “грецькою кризою”, що поставив під ризик існування Євро декілька років тому .

Я сподіваюся, що через кілька років Україна буде на твердому шляху економічного зростання, з вектором руху в ЄС. Буде нелегко, але ніч найбільш темна перед світанком. Саме так і було, наприклад, в Греції. І там теж настав світанок.

Росія ж знаходиться на самому початку своєї власної кризи. Кризи повністю влаштованою  КГБшниками, і ними ж таки не виправленої,  що поглиблюється з кожним днем. Із застосуванням всіх мерзенних КДБшних технологій, які в усьому іншому світі просто неможливі. З обманами, підробками, таємними і явними військовими інтервенціями і злочинами, диверсіями, переслідуваннями, корупцією, злодійством національного добробуту, з проникненням в РПЦ, закликом на допомогу чорносотенців, обдурення, репресіями, арештами.

Поки увесь інший світ, включаючи навіть Китай, створює цінності і рухається вперед, поки в Америці йде новий економічний розквіт і Європа її наздоганяє, поки китайські компанії нового покоління завойовують весь світ, як серед покупців, так і серед інвесторів, КГБшники тягнуть Росію назад, в 19 вік і ще далі. І після точки X, після точки неповернення, цей процес стає незворотнім  для країни і її народу. Точка X близька.

Історія та еволюція розставлять все по своїх місцях. Тоді, коли буде інша країна, інший народ.

Колонія Китаю через 50 років? Безліч дрібних держав, і теж колонії Китаю? Пустота? Не знаю. Але при швидкому проходженні точки X векторів подальшого руху може бути багато, жоден з яких не буде хорошим. І, боюсь, центрові сили стануть занадто сильні.

Той факт, що Росія вже ніколи не наздожене цивілізований світ, не буде найгіршим.

Дописувач: Слава РАБИНОВИЧ

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.