Росія відмовилася від голосу в ПАРЄ до кінця 2015 року

Як стало відомо, ПАРЄ позбавила російську делегацію права голосу до квітня 2015-го року. Між тим, це не найбільший курйоз, що стався з російською делегацією на засіданні.

Все почалося з того, що російська делегація поскаржилася на непрацюючі термінали для голосування, що в деталях описав народний депутат України Борислав Береза: «Російська делегація звернулася до асамблеї про те, що у них не працюють термінали для голосування. Вони мовляв далекі від думки, що це зроблено навмисно, але у них є підозри. Їм відповіли: «Навмисно. Нагадуємо вам, що російська делегація позбавлена голосу ».

Російська делегація спочатку намагалася обурюватися і гнути свою лінію, але коли стало ясно, що сьогодні не їхній день, сталося просто неймовірне. Було оголошено, що делегація РФ зупиняє свою участь у діяльності ПАРЄ і будь-які контакти з асамблеєю до кінця року! Крім того, російська сторона відмовляється виконувати рішення ПАРЄ про звільнення Надії Савченко.

Здавалося все починалося з гумором, а завершилося в кращих традиціях неадекватної політики Росії. Адже подумати тільки, російська делегація фактично сама себе позбавила права голосу до кінця року, хоча мова йшла всього про пару місяців! Але і це не найгірше, а ось повне нехтування Європейськими законами і вимогами Асамблеї явно демонструє те, що ніхто в цій “великій грі” йти на поступки в Кремлі не буде.

Так, Росії в ПАРЄ більше немає, але немає тепер і шансу через цей орган повернути на батьківщину Надію Савченко, не кажучи вже про решту українських ув’язнених. І якщо хтось вважає, що подія сьогодні в ПАРЄ це був момент слабкості росіян і захисна реакція недалекоглядного мозку, яку зведуть на нівець політичними іграми і забудуть таку різку заяву, то вони помиляються. Росія вибрала явний курс на конфронтацію. Не дивлячись ні на що і вже досить давно. Ось тільки куди вона себе заведе таким чином? Вже точно не за межі дикої тайги, підсумовує zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh