Авторські статті

Росія відмовилася від голосу в ПАРЄ до кінця 2015 року

Як стало відомо, ПАРЄ позбавила російську делегацію права голосу до квітня 2015-го року. Між тим, це не найбільший курйоз, що стався з російською делегацією на засіданні.

Все почалося з того, що російська делегація поскаржилася на непрацюючі термінали для голосування, що в деталях описав народний депутат України Борислав Береза: «Російська делегація звернулася до асамблеї про те, що у них не працюють термінали для голосування. Вони мовляв далекі від думки, що це зроблено навмисно, але у них є підозри. Їм відповіли: «Навмисно. Нагадуємо вам, що російська делегація позбавлена голосу ».

Російська делегація спочатку намагалася обурюватися і гнути свою лінію, але коли стало ясно, що сьогодні не їхній день, сталося просто неймовірне. Було оголошено, що делегація РФ зупиняє свою участь у діяльності ПАРЄ і будь-які контакти з асамблеєю до кінця року! Крім того, російська сторона відмовляється виконувати рішення ПАРЄ про звільнення Надії Савченко.

Здавалося все починалося з гумором, а завершилося в кращих традиціях неадекватної політики Росії. Адже подумати тільки, російська делегація фактично сама себе позбавила права голосу до кінця року, хоча мова йшла всього про пару місяців! Але і це не найгірше, а ось повне нехтування Європейськими законами і вимогами Асамблеї явно демонструє те, що ніхто в цій “великій грі” йти на поступки в Кремлі не буде.

Так, Росії в ПАРЄ більше немає, але немає тепер і шансу через цей орган повернути на батьківщину Надію Савченко, не кажучи вже про решту українських ув’язнених. І якщо хтось вважає, що подія сьогодні в ПАРЄ це був момент слабкості росіян і захисна реакція недалекоглядного мозку, яку зведуть на нівець політичними іграми і забудуть таку різку заяву, то вони помиляються. Росія вибрала явний курс на конфронтацію. Не дивлячись ні на що і вже досить давно. Ось тільки куди вона себе заведе таким чином? Вже точно не за межі дикої тайги, підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.