Авторські статті

Росія провокує НАТО літаками з ядерною зброєю. Фото

   Нікого вже не здивуєш тим, що російська авіація періодично провокує ВПС НАТО біля повітряних кордонів тих чи інших країн, своєю нахабною і недвозначною поведінкою. Нікого не здивуєш і тим, що в Росії риторика аля “покажемо кузькину мать!” набирає все більших обертів, як в низах, так і в верхах. Але ось той факт, що ті самі російські стратегічні бомбардувальники, які так нервують країни Скандинавії, на своєму борту несли повноцінний смертоносний вантаж – це вже виходить поза рамки дозволеного.

Подумати тільки, російські літаки літають над Балтійським і Північним морями з підвішеними крилатими ракетами. Не можна стверджувати, що це саме ядерна зброя, але дозвольте, сам факт подібних провокацій  і в без того складний період міжнародних відносин, явно не піде на користь Росії.

ВПС НАТО оприлюднили цілий набір фотографій російських Ту-95, Ту-22М та інших літаків, помічених у порушенні, або при спробі порушення повітряного простору тієї чи іншої країни і кожен з них був у всеозброєнні. Немов і справді, посилаючи літак на виліт, до останнього моменту сумнівалися, роздумували, чи не бомбанути?

Може в стані російських ура-патріотів і піде хвиля “Ага, бояться, от ми їм покажемо!”, Але в цивілізованому світі подібна поведінка розцінять як “баловство” мавпи з гранатою. Хоча, чому “розцінюється”, адже до Росії вже давно ставляться саме, як до мавпі з гранатою – країни, яка втратила будь-який вплив на міжнародній арені, як політичної сили, але залишається на ній завдяки лише іржавим ядерним кийкам. А, що Росія без ядерної зброї? Країна побратим Сомалі, підсумовує блогер Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України