Авторські статті

Росія перекидає таджицький контингент своїх військових до кордону України

Як стало відомо, на кордон з Україною планують переправити додатково до 3 тисяч військовослужбовців РФ, які в даний час проходять службу на військовій базі №201 в Таджикистані, сформованій ще в 2004-му році.

План про перехід вже готовий і погоджений між командувачем РВБ і безпосереднім керівництвом в Мінобороні Росії. У свою чергу на звільнені місця будуть набрані таджицькі військовослужбовці на контрактній основі.

Отже підіб’ємо підсумок. Росія перекидає до кордону до України 3000 військовослужбовців з Таджикистану і замість них набере на службу військовослужбовців з громадянством іншої держави. На мій погляд очевидний факт нестачі ресурсів у ЗС РФ для забезпечення повноцінного наступу на Донбас. Адже погодьтеся, навіщо прибирати свій контингент з Таджикистану який згідно з контрактом може знаходиться на території країни ще 27 років і замінювати його іноземними громадянами? Адже можна просто перекинути необхідну кількість військовослужбовців з інших в/ч і баз на території самої РФ, хіба не так?

По всій видимості, оперативна обстановка така, що Генштаб РФ не може вже забезпечувати Новоросію живою силою без шкоди для стратегічних рубежів самої РФ, яка зараз демонструє активність в усіх напрямках. Вибираючи в даному випадку з двох зол менше, було вирішено оголити саме таджицький плацдарм. Що ж, сигнал досить примітний, сподіваюся і в Міноборони України йому так само приділять належну увагу повідомляє zloy_odessit

2 Comments

  1. таджицький контингент —- ну все шиздец сепаратистам–ведь таджик-воин это то же что макака с гранатой- будут час обьяснять куда стрелять в итоге постреляет всех кто рядом.ну кацапы насмешили–басмачи народ ненадежный-могут и на москву повернуть!!!???

  2. Госдума РФ разрешила в рос.армии служить иностранцам – теперь таджиков готовит. Очевидно, чтобы теперь груз “двести” ехал не в россию, а в таджикистан. А в россии будут поддерживать пуйла, им таджиков не жалко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.