Війна РФ проти України

Росія готує наступ на Україну

  Бойовики ЛНР і ДНР використовують затишшя в зоні АТО для активної підготовки до наступу. У сучасному світі комунікації не дозволяють проводити подібні заходи в секреті, тому ніхто особливо і не ховається.

Так днями бойовики оголосили повну мобілізацію місцевого населення в деяких містах Донецької області, які знаходяться на підконтрольних їм територіях. “В підконтрольних бойовикам містах Торезі, Сніжному, Шахтарську Донецької області оголошена повна мобілізація місцевого населення”, – каже речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Лисенко. Не відстає від «донецьких товаришів» і Луганська область. Там мобілізацію почали ще раніше, а відсутність роботи тільки спрощує процес вербування. Крім того, особовий склад бойовиків в ряді міст Луганської області переведений на «казармений режим» з метою активних дій проти українських військових. Аргументація – готовність до проведення активних дій проти українських військ, пише координатор групи «Інформаційне Опір» Дмитро Тимчук.

Зі свого боку Росія продовжує поставки бронетехніки і зброї. Що скоротився потік добровольців-найманців компенсують за рахунок вербування в Криму та введення військовослужбовців російської армії. Як розповідає голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Кіхтенко, десятки, сотні танків, артилерійських систем, тисячі одиниць зброї, боєприпасів сьогодні завозяться на територію Донбасу через відкриті кордони з Росією.

Але головним завданням, яке вирішує Кремль, це об’єднання різних угруповань під єдиним керівництвом як єдиної військової структури. «Процесом формально керують представники« ДНР »і« ЛНР », в реальності – фахівці з декількох управлінь ГШ ЗС РФ і ФСБ. Всі заходи по «централізації» забезпечуються не тільки матеріально-технічно, а й «організаційно» (включаючи тиск, залякування та заходи фізичного впливу на «непокірних» бойовиків), за підтримки бойових груп спеціального призначення силових відомств РФ », – пише Тимчук.

Мобілізація особового складу та отримання нової техніки супроводжується перегрупуванням підрозділів. Підрозділи ЛНР і ДНР висуваються ближче до лінії розмежування. Оскільки українські війська пов’язані перемир’ям, концентрація трьох ударних угрупувань противника проходить досить спокійно. Великі сили бойовиків зосереджені на околицях населених пунктів Докучаєвськ та Оленівка, східніше Маріуполя (на захід Новоазовська) і в Горлівці.

Найочевиднішим поясненням таких дій проросійських бойовиків служить підготовка до наступу. У всіх радянських підручниках з військової справи (а саме по ним вчилися куратори збройних формувань в Донбасі), мобілізація це не підготовка до війни, а фактично війна. Кожен день змісту мобілізованих підрозділів поглинає великі ресурси, тому протягом тижня Кремлю буде потрібно прийняти рішення про наступ або розпустити частину збройних формувань. Очікування обходиться Москві занадто дорого.

Дописувач: Кирилл САЗОНОВ

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.