Російськомовні жителі Чехії розкритикували новий вид курантів

Фотограф і журналіст Володимир Поморців опублікував у своєму Фейсбуці матеріал, в якому розкритикував зовнішній вигляд орлоя (курантів). Як відомо, нещодавно вони були відреставровані.

Фрази об’єкти критики наступні: сітка від голубів на найважливішому середньовічному пам ” ятнику Європи, металеві поручні для страховки годинникаря, перегораживающие верхній циферблат, золотий глобус у центрі астрономічного циферблата «з намальованими в стилі заставок радянського телебачення паралелями і меридіанами».

Також звертається увага на «гламурний білі-червоний колір», в той час як раніше пастельні тони лише підкреслювали вік середньовічних годин.

Ні до місця виявляються і металеві штирі, на яких кріпиться сітка від голубів. Тепер годинник не здаються частиною вежі, а ховаються в окремій коробочці з штирів і сітки.

Нижній календарний циферблат назв неякісною роботою :”Новий циферблат — це дуже неякісна робота вельми посереднього художника, лише контурами віддалено нагадує оригінал Манеса”.

У коментарях під публікацією багато погоджуються з висновками автора. Орлой після реконструкції називають «розпилом бабок», «магнітом для холодильника», «картонною копією», «дешевим китайським сувеніром для китайських туристів», «сувенірної виробом».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh