Діаспора

Російськомовні жителі Чехії розкритикували новий вид курантів

Фотограф і журналіст Володимир Поморців опублікував у своєму Фейсбуці матеріал, в якому розкритикував зовнішній вигляд орлоя (курантів). Як відомо, нещодавно вони були відреставровані.

Фрази об’єкти критики наступні: сітка від голубів на найважливішому середньовічному пам ” ятнику Європи, металеві поручні для страховки годинникаря, перегораживающие верхній циферблат, золотий глобус у центрі астрономічного циферблата «з намальованими в стилі заставок радянського телебачення паралелями і меридіанами».

Також звертається увага на «гламурний білі-червоний колір», в той час як раніше пастельні тони лише підкреслювали вік середньовічних годин.

Ні до місця виявляються і металеві штирі, на яких кріпиться сітка від голубів. Тепер годинник не здаються частиною вежі, а ховаються в окремій коробочці з штирів і сітки.

Нижній календарний циферблат назв неякісною роботою :”Новий циферблат — це дуже неякісна робота вельми посереднього художника, лише контурами віддалено нагадує оригінал Манеса”.

У коментарях під публікацією багато погоджуються з висновками автора. Орлой після реконструкції називають «розпилом бабок», «магнітом для холодильника», «картонною копією», «дешевим китайським сувеніром для китайських туристів», «сувенірної виробом».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України