Російський телеканал збрехав про мітинг у Празі

Російський державний телеканал «Зірка» сильно перебільшив кількість учасників мітингу «євроскептиків», який пройшов у верхній частині Вацлавській площі Праги в четвер. За словами ведучої новинного випуску, на нього прийшли 25 тис. чоловік, хоча навіть самі організатори назвали в десять разів меншу цифру.

Демонстрація в Празі була приурочена до початку передвиборної кампанії ультраправих партій Франції, Голландії, Італії та Чехії. Вони вирішили об єднати зусилля, щоб разом поборотися за місця в Європарламенті. Мета – реформувати ЄС в бік більшого суверенітету вхідних у нього країн для рішучої протидії нелегальній міграції та ісламізації.

Організатором виступило чеське рух «Свобода і пряма демократія» (SPD) Томіо Окамура, яке закликало своїх прихильників вийти на площу. На акцію приїхали глава французького «Національного об’єднання» Марін Ле Пен і лідер нідерландської Партії свободи Герт Вілдерс.

За офіційними даними празької поліції в мітингу взяли участь близько 600 осіб. У свою чергу голова SPD Радим Фіала заявивши, що на майдан вийшли більше двох тисяч прихильників. Звідки «Зірка» взяла 25 тис. людей – незрозуміло.

Телеканал також промовчав про мітинг прихильників «Євросоюзу», який пройшов в нижній частині Вацлавській площі у тій же самий час і зібрав понад 100 учасників. У якийсь момент вони піднялися до своїх опонентів, пристрасті розпалилися і в справу довелося втрутитися поліції.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh