Російський історик стверджує, що золото Наполеона 200 років шукають не в тому місці

Після відступу Наполеона в 1812 році з Москви з’явилися чутки про його золото. Російський історик В’ячеслав Рижков каже, що знає, де Наполеон сховав 80 тонн золота.

Рижков стверджує, що розгадав 200-річну загадку, де війська Наполеона заховали 80 скарб. В’ячеслав Рижков каже, що французький імператор наказав відправити відволікаючу експедицію на вигадане місце в 65 кілометрах від фактичного місця.

Рижков каже, що чутки про знамените «озеро Наполеона», Семлево, у Смоленській області були помилковими, в той час як справжній скарб була вивезеним на озеро Велика Рутавечь біля його рідного міста Рудня.

Там був сам Наполеон, який супроводжував справжні цінності і наказав відправляти конвої-приманки до озера Семлево, щоб відвернути сили Олександра I.

Історик заявив, що, на його думку, наполеонівські солдати навмисно поширювали необгрунтовані чутки, щоб приховати справжнє місцезнаходження скарбу недалеко від білоруського кордону. А насправді французький імператор заховав скарб недалеко від рідного міста історика Рудно, воно було вкинуто в озеро Велика Рутавечь.

Історик стверджує, що Наполеон сплавив дорогоцінні метали в злитки, і вони були упаковані в 400 возів. Підводи були доставлені на берег озера в супроводі 500 вершників і 250 солдатів елітної старої гвардії Наполеона.

Рижков сказав, що сам імператор відправився з скарбом, щоб доглянути за його складним похованням. В центрі озера була побудована платформа, і скарб був похований на дні.

Рижков стверджує, що з-за ретельно підходу до свого способу, яким була захована видобуток, потрібні передові технології і фахівці, щоб дістати золото. Він також сказав, що дослідження води в 1980-х роках відзначали високу концентрацію частинок срібла.

Міф про вкрадені скарби походять від відступу Великої наполеонівської армії з Москви, коли, як кажуть, вони забрали золото і коштовності з міста. Історія свідчить, що під час відступу в суворі грудневі холоди французькі війська вирішили заховати вантаж.

За словами члена штабу Наполеона Філіпа Поля де Сегура, видобуток була захована в озері Семлево в Смоленській області Росії. Шотландський письменник сер Уолтер Скотт додав ще більше масла у вогонь, коли згадав про це скарб у своїй біографії 1825 року «Життя Наполеона Бонапарта».

З тих пір історики і археологи дослідили район озера Семлево, і легенда була підкріплена величезними запасами зброї і боєприпасів, які були виявлені навколо озера.

Радянський Союз робив значні зусилля з пошуку скарбів у 1960-х і 1970-х роках, але безрезультатно.

Але, згідно газети «Московський комсомолець», Володимир Пориваєв, який роками полював за скарбами, каже, що історія Рижкова абсурдна. Він назвавши ідею особливо дивовижною, сказавши, що цей «секретний» конвой простягнувся б на багато верст. Пориваєв також висміює ідею, питаючи, яке спорядження було у людей Наполеона для підводного поховання на дні крижаного озера в середині зими.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh