Авторські статтіТехно

Російський історик стверджує, що золото Наполеона 200 років шукають не в тому місці

Після відступу Наполеона в 1812 році з Москви з’явилися чутки про його золото. Російський історик В’ячеслав Рижков каже, що знає, де Наполеон сховав 80 тонн золота.

Рижков стверджує, що розгадав 200-річну загадку, де війська Наполеона заховали 80 скарб. В’ячеслав Рижков каже, що французький імператор наказав відправити відволікаючу експедицію на вигадане місце в 65 кілометрах від фактичного місця.

Рижков каже, що чутки про знамените «озеро Наполеона», Семлево, у Смоленській області були помилковими, в той час як справжній скарб була вивезеним на озеро Велика Рутавечь біля його рідного міста Рудня.

Там був сам Наполеон, який супроводжував справжні цінності і наказав відправляти конвої-приманки до озера Семлево, щоб відвернути сили Олександра I.

Історик заявив, що, на його думку, наполеонівські солдати навмисно поширювали необгрунтовані чутки, щоб приховати справжнє місцезнаходження скарбу недалеко від білоруського кордону. А насправді французький імператор заховав скарб недалеко від рідного міста історика Рудно, воно було вкинуто в озеро Велика Рутавечь.

Российский историк утверждает, что золото Наполеона 200 лет ищут не в том месте

Історик стверджує, що Наполеон сплавив дорогоцінні метали в злитки, і вони були упаковані в 400 возів. Підводи були доставлені на берег озера в супроводі 500 вершників і 250 солдатів елітної старої гвардії Наполеона.

Рижков сказав, що сам імператор відправився з скарбом, щоб доглянути за його складним похованням. В центрі озера була побудована платформа, і скарб був похований на дні.

Рижков стверджує, що з-за ретельно підходу до свого способу, яким була захована видобуток, потрібні передові технології і фахівці, щоб дістати золото. Він також сказав, що дослідження води в 1980-х роках відзначали високу концентрацію частинок срібла.

Міф про вкрадені скарби походять від відступу Великої наполеонівської армії з Москви, коли, як кажуть, вони забрали золото і коштовності з міста. Історія свідчить, що під час відступу в суворі грудневі холоди французькі війська вирішили заховати вантаж.

За словами члена штабу Наполеона Філіпа Поля де Сегура, видобуток була захована в озері Семлево в Смоленській області Росії. Шотландський письменник сер Уолтер Скотт додав ще більше масла у вогонь, коли згадав про це скарб у своїй біографії 1825 року «Життя Наполеона Бонапарта».

З тих пір історики і археологи дослідили район озера Семлево, і легенда була підкріплена величезними запасами зброї і боєприпасів, які були виявлені навколо озера.

Радянський Союз робив значні зусилля з пошуку скарбів у 1960-х і 1970-х роках, але безрезультатно.

Але, згідно газети «Московський комсомолець», Володимир Пориваєв, який роками полював за скарбами, каже, що історія Рижкова абсурдна. Він назвавши ідею особливо дивовижною, сказавши, що цей «секретний» конвой простягнувся б на багато верст. Пориваєв також висміює ідею, питаючи, яке спорядження було у людей Наполеона для підводного поховання на дні крижаного озера в середині зими.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України