Авторські статті

Царьов “здав” Кремль заявою про участь в боях у Сирії найманців з Донбасу

У числі російських солдатів після бойового зіткнення з американськими військовими в Сирії загинули найманці “Л/ДНР” з Донбасу.

Про це заявив колишній депутат Верховної Ради і один з ідеологів створення “Новоросії” Олег Царьов, який заявив про відправлення найманців з Донбасу в Сирію за наказом.

Царьов написавши замітку, в якій виклав раніше невідомі дані про долю бойовиків з Донбасу до сирійської кампанії: після укладення мінських угод вони з “невеселим настроєм” були відправлені воювати в Сирії. Царьов наполягає, що всі вони поїхали на Близький Схід нібито не на заробітки, а захищати Росію і її інтереси.

Тим часом українці вимагають у Верховної Ради зменшити зарплату голові “Нафтогазу” в 70 разів

Екс-голова парламенту Новоросії” підкреслив, що, на його думку, для воювали в Сирії українських найманців з Донбасу саме Росія є батьківщиною – “всі вони по духу росіяни, незалежно від місця народження”.

При цьому Царьов обурений російськими експертами, які називають загиблих “найманцями”, адже вони нібито воюють в Сирії зовсім не за гроші, а захищають Росію, і завдяки країна досі не розсипалася на частини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України