Авторські статті

Російські пропагандисти вже не приховують присутність спецслужб на Донбасі: опубліковано відео

На російському федеральному каналі «Росія 1» прямим текстом заявили про те, що спецслужб Путіна присутні на окупованих територіях Донбасу. Про це на своїй сторінці у Twitter заявив блогер та журналіст Денис Казанський.

«Провідні федерального каналу Росія-1 вже прямо визнають, що спецслужб РФ проводять роботу на окупованій території, у ОРДЛО. Чим далі, тім більше визнають свою участь у війні. Незабаром взагалі припинять приховувати і міф про «громадянську війну» остаточно завалитися», – написав журналіст. Зазначимо, що користувачі мережі саркастично прокоментували відео.

«Спокійна і благополучна країна….звучить як анекдот», «Провідні федеральних каналів пособники окупантів і співучасники у злочинах Кремля», «Вони ведуть себе як чокнуті – другий день поспіль копіюють свою передачу один в один. Вчора було враження, що вони просто крутять запис позавчорашній передачі, але ні, це не запис. Їм зверху був даний наказ роздувати істерію про замерзання України, вони ось і мутять воду», – пишуть коментатори.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України