Авторські статтіВійна РФ проти України

Російські бойовики почали вимагати від людей гроші для виїзді в Україну

Сепаратисти створюють труднощі для людей при перетині контрольних пунктів в’їзду-виїзду в зоні АТО, щоб брати з них гроші за прискорений перетин лінії розмежування.

Сепаратисти вимагають плату громадян за прискорений перетин лінії розмежування з території, непідконтрольної Україні. Про це повідомили в Держприкордонслужбі України в суботу, 7 квітня.

«Останнім часом спостерігається нерівномірність пасажиропотоку через КПВВ, особливо «Новотроїцьке «. Громадяни прибувають великими партіями раз в півгодини-годину на особистому автотранспорті та в автобусах. Самі мандрівники відзначають, що таку ситуацію створюють представники НЗФ: за прискорення руху вони вимагають плату», — йдеться в повідомленні.

Як запевняють прикордонники, про таку ж ситуацію розповідають люди громадяни, змушені залишатися на тимчасово окупованій території.

«Громадяни описують «такси» бойовиків за прискорений проїзд і умови, в яких доводиться перетинати лінію дотику», — відзначають в ДПСУ.

Зокрема, у повідомленнях зазначається, що водії маршрутних автобусів, які курсують через КПВВ, «діляться з «прикордонниками ДНР» — 1000 рублів з маршрутки і 50 — за кожного пасажира».

«Перед Великодніми святами пасажиропотік стає більш інтенсивним. Українські прикордонники неодноразово стикалися з ситуаціями, коли незадовго до закриття КПВВ з тимчасово окупованої території прибувало значна кількість громадян. У разі необхідності збільшується кількість прикордонних нарядів, щоб громадяни мали можливість швидше перетнути лінію розмежування і не залишилися в «сірій зоні» після закриття КПВВ», — зазначили в прикордонній службі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України