Росіянка розповіла про візит у “бандерівський” ресторан у Львові

Російська журналістка Катерина Макаревич, яка переїхала з Санкт-Петербурга до Києва, розповіла про свої враження від відвідування “бандерівського” ресторану “Криївка”, розташованого в центрі Львова.

Варто відзначити, що львівське заклад оформлено в стилі схрону бійців УПА часів їх протистояння з радянською владою — з відповідним інтер’єром, зброєю на стінах, формою офіціантів тощо. “Ну що ж, українські друзі Радили ви мені у Львові обов’язково відвідати njq самий бар “Кри]вка”, де швидко вираховують “москаля” по мові та поведінці і влаштовують ціле театралізоване шоу. Пішла я туди з великою компанією українців (щоб не так страшно було)” — розповіла Макаревич. За її словами, вона йшла “з чіткою впевненістю зізнатися, що я з Москви, щоб подивитися, що ж відбувається)”. “Страшнувато було, чого вже приховувати)). Але, не доля мені на собі випробувати шоу. Мало того, що на вході, де суворий охоронець запитує, чи є серед нас “москалі”, мене спочатку впустили, попередньо давши випити обов’язкової наливки, і тільки потім, коли я вже почала спускатися, задавши це питання іншим, ще стояли на вході”, — додала журналістка.

За словами жінки, її супутники, “знаючи, що я сама хочу розкритися, показали на мене”. “Охоронець строго подивився на мене і сказав, що передасть своїм. Я сиділа і озиралася на двері, коли в зал хтось входив, все чекаючи, коли ж настане для мене годину ікс. Але ніхто не приходив…”, — розказала вона. Макаревич зазначила, що, роблячи додаткове замовлення у офіціанта, вона сказала “спасибі” замість “дякую”, “після чого офіціант мене поправив, оскільки фішка цього кафе говорити українською мовою”. “Офіціант спитав, чи “москаль” я, на що я відповіла ніяково, що швидше емігрант з Москви з політичних міркувань. Офіціант Петро посміхнувся й відповів, що таких тут люблять. Милий такий). Нарешті, вже попросили рахунок, я не витримала і запитала збентежено, коли за мною прийдуть вже)). Офіціант посміхнувся і несподівано заявив, що не прийдуть, оскільки йому здається, що я така своя тут))”, — додала вона й зізналася, що це її дуже зворушило. І нарешті, виходячи з ресторану, Макаревич пройшла ще один тест на “москалодетекторі”. “Зробила правильний вибір між двома головними уборами. Правда, абсолютно не усвідомлюючи, що це і є тест)). Загалом, якщо вже мене в самій львівській”Криївці” визнали за свою, то здається (я так обережно), може, я і справді вже зграю. А якщо так, то дякую вам, дорогі українці за довіру!” — резюмувала вона.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh