Авторські статті

Росіянка розповіла про візит у “бандерівський” ресторан у Львові

Російська журналістка Катерина Макаревич, яка переїхала з Санкт-Петербурга до Києва, розповіла про свої враження від відвідування “бандерівського” ресторану “Криївка”, розташованого в центрі Львова.

Варто відзначити, що львівське заклад оформлено в стилі схрону бійців УПА часів їх протистояння з радянською владою — з відповідним інтер’єром, зброєю на стінах, формою офіціантів тощо. “Ну що ж, українські друзі Радили ви мені у Львові обов’язково відвідати njq самий бар “Кри]вка”, де швидко вираховують “москаля” по мові та поведінці і влаштовують ціле театралізоване шоу. Пішла я туди з великою компанією українців (щоб не так страшно було)” — розповіла Макаревич. За її словами, вона йшла “з чіткою впевненістю зізнатися, що я з Москви, щоб подивитися, що ж відбувається)”. “Страшнувато було, чого вже приховувати)). Але, не доля мені на собі випробувати шоу. Мало того, що на вході, де суворий охоронець запитує, чи є серед нас “москалі”, мене спочатку впустили, попередньо давши випити обов’язкової наливки, і тільки потім, коли я вже почала спускатися, задавши це питання іншим, ще стояли на вході”, — додала журналістка.

За словами жінки, її супутники, “знаючи, що я сама хочу розкритися, показали на мене”. “Охоронець строго подивився на мене і сказав, що передасть своїм. Я сиділа і озиралася на двері, коли в зал хтось входив, все чекаючи, коли ж настане для мене годину ікс. Але ніхто не приходив…”, — розказала вона. Макаревич зазначила, що, роблячи додаткове замовлення у офіціанта, вона сказала “спасибі” замість “дякую”, “після чого офіціант мене поправив, оскільки фішка цього кафе говорити українською мовою”. “Офіціант спитав, чи “москаль” я, на що я відповіла ніяково, що швидше емігрант з Москви з політичних міркувань. Офіціант Петро посміхнувся й відповів, що таких тут люблять. Милий такий). Нарешті, вже попросили рахунок, я не витримала і запитала збентежено, коли за мною прийдуть вже)). Офіціант посміхнувся і несподівано заявив, що не прийдуть, оскільки йому здається, що я така своя тут))”, — додала вона й зізналася, що це її дуже зворушило. І нарешті, виходячи з ресторану, Макаревич пройшла ще один тест на “москалодетекторі”. “Зробила правильний вибір між двома головними уборами. Правда, абсолютно не усвідомлюючи, що це і є тест)). Загалом, якщо вже мене в самій львівській”Криївці” визнали за свою, то здається (я так обережно), може, я і справді вже зграю. А якщо так, то дякую вам, дорогі українці за довіру!” — резюмувала вона.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України