Росіянка будує готель на острові, де знімали «Блакитну лагуну»

Хто з нас не мріяв мати свій особистий безлюдний острів? Віола Новосьолова, бізнесвумен з Пермі, зуміла здійснити цю мрію: вона орендувала на острів Фіджі на 99 років, та не простий, а тієї самий, на якому знімали культовий фільм «Блакитна лагуна».

1. Історія Віоли почалася, коли під час грузино-абхазького конфлікту їй довелося разом з дітьми тікати з рідного Сухумі в Перм до знайомих.

Чоловік Віоли залишився на батьківщині. Перший час вони зідзвонювалися, а потім зв’язок обірвався, і він зовсім пропав без вісті. Жінка залишилася з двома дітьми в чужому місті без грошей і роботи. Віола відучилася на педагога російської мови і літератури, бралася за будь-яку роботу на будівництві і торгівлі. Після закінчення Вузу вона зрозуміла, що, працюючи вчителем, багато не заробиш, і влаштувалася в готель заступником директора. Віолі пощастило, що її взяли, адже у неї не було ніякого досвіду в управлінні. Тим не менш, у жінки вийшло, а пізніше вона навіть відкрила власний бізнес. Віола відкрила три кафе, побудувала будинок і навіть перевезла до себе маму і брата.

2. До речі, під час будівництва власного будинку Віола зустріла чоловіка свого життя – Романа.

Їх весілля була дуже романтичною: Віола і Роман влаштували церемонію прямо на мансарді будинку – адже саме там вони і познайомилися.

3. Віолі прийшла в голову ідея побудувати готель на березі моря, і вона почала пошуки відповідного місця.

Виявилося, що купити острів дешевше, ніж землю на півдні Росії. По чистій випадковості Роман і Віола опинилися на тому самому острові, де знімався культовий фільм “Блакитна лагуна”. Він знаходиться на Фіджі і називається Нануя Льову, що в перекладі означає “велика дівчинка”.

4. На жаль, за місцевими законами придбати острів не можна, але можна взяти його в оренду на 99 років з пролонгацією на такий же період, якщо щорічно виплачувати владі певну суму.

Зараз Віола і Роман платять державі близько $2500 на рік.

5. Цікаво, що Віола поняття не мала про те, що цей острів став місцем зйомок легендарного фільму.

Більше того, сам фільм вона теж не дивилася: на інформацію про це натрапила випадково, коли хотіла більше дізнатися про острів.

Щоб втілити свою мрію в життя і побудувати на острові готель, Віолі довелося продати два кафе з трьох. А поки вона оформляла всі дозвільні документи на будівництво, то з’єднання їздила до Таїланду та Індії, щоб навчитися робити масаж (і потім навчати цього співробітників готелю). Вона також стала фахівцем в області SPA і закінчила школу парфумерів.

Подружжя планує побудувати на острові готель в стилі бароко і рококо.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh