Фотогалерея

Росіянка будує готель на острові, де знімали «Блакитну лагуну»

Хто з нас не мріяв мати свій особистий безлюдний острів? Віола Новосьолова, бізнесвумен з Пермі, зуміла здійснити цю мрію: вона орендувала на острів Фіджі на 99 років, та не простий, а тієї самий, на якому знімали культовий фільм «Блакитна лагуна».

1. Історія Віоли почалася, коли під час грузино-абхазького конфлікту їй довелося разом з дітьми тікати з рідного Сухумі в Перм до знайомих.

Чоловік Віоли залишився на батьківщині. Перший час вони зідзвонювалися, а потім зв’язок обірвався, і він зовсім пропав без вісті. Жінка залишилася з двома дітьми в чужому місті без грошей і роботи. Віола відучилася на педагога російської мови і літератури, бралася за будь-яку роботу на будівництві і торгівлі. Після закінчення Вузу вона зрозуміла, що, працюючи вчителем, багато не заробиш, і влаштувалася в готель заступником директора. Віолі пощастило, що її взяли, адже у неї не було ніякого досвіду в управлінні. Тим не менш, у жінки вийшло, а пізніше вона навіть відкрила власний бізнес. Віола відкрила три кафе, побудувала будинок і навіть перевезла до себе маму і брата.

2. До речі, під час будівництва власного будинку Віола зустріла чоловіка свого життя – Романа.

Їх весілля була дуже романтичною: Віола і Роман влаштували церемонію прямо на мансарді будинку – адже саме там вони і познайомилися.

3. Віолі прийшла в голову ідея побудувати готель на березі моря, і вона почала пошуки відповідного місця.

Виявилося, що купити острів дешевше, ніж землю на півдні Росії. По чистій випадковості Роман і Віола опинилися на тому самому острові, де знімався культовий фільм “Блакитна лагуна”. Він знаходиться на Фіджі і називається Нануя Льову, що в перекладі означає “велика дівчинка”.

4. На жаль, за місцевими законами придбати острів не можна, але можна взяти його в оренду на 99 років з пролонгацією на такий же період, якщо щорічно виплачувати владі певну суму.

Зараз Віола і Роман платять державі близько $2500 на рік.

5. Цікаво, що Віола поняття не мала про те, що цей острів став місцем зйомок легендарного фільму.

Більше того, сам фільм вона теж не дивилася: на інформацію про це натрапила випадково, коли хотіла більше дізнатися про острів.

Щоб втілити свою мрію в життя і побудувати на острові готель, Віолі довелося продати два кафе з трьох. А поки вона оформляла всі дозвільні документи на будівництво, то з’єднання їздила до Таїланду та Індії, щоб навчитися робити масаж (і потім навчати цього співробітників готелю). Вона також стала фахівцем в області SPA і закінчила школу парфумерів.

Подружжя планує побудувати на острові готель в стилі бароко і рококо.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.