Діаспора

Росіяни в екстреному порядку тікають з Грузії, поліція не може стримати народний гнів (ВІДЕО)

Група російських депутатів на чолі з Сергієм Гавриловим під посиленою охороною силовиків вже виїхала з готелю в Тбілісі. За одними даними, вони покинули Грузію, за іншими – знаходяться в аеропорту в очікуванні літака.

Як відомо, масові протести в Тбілісі почалися після того, як Гаврилов сів у крісло голови парламенту Грузії і спробував почати сесію Міжпарламентської православної асамблеї.

Через що спалахнув конфлікт Гаврилова і російську делегацію довелося екстрено виводити з парламенту.

Спочатку протести охопили лише Тбілісі, але за останніми даними десятки тисяч людей вже пізно ввечері 20 червня вийшли і на вулиці інших міст Грузії.

Представники опозиції кажуть, що такі люди, як Гаврилов, не мають права знаходиться в їх країні. Всім відомі сепаратистські погляди щодо грузинських територій депутата-комуніста.

Також в провину Гаврилову закидають і те, що тієї підтримав окупацію Абхазії, Південної Осетії, Донбасу.

Більш того, за деякими даними Гаврилов воював на боці російських загарбників проти Грузії. Але Гаврилов це наполегливо заперечує.

Російські депутати Сергій Гаврилов та інші, які брали участь у сесії Міжпарламентської православної асамблеї в Тбілісі, вже покинули Грузію.

Нагадаємо, що російській делегації довелося терміново покинути країну в супроводі охорони у зв’язку з початком у Грузії акціями протесту проти їх перебування в країні. Невдоволення громадськості викликав той факт, що Гаврилов, в якості ведучого сесії, влаштувався в крісло голови парламенту Грузії.

В даний час в центрі Тбілісі та інших містах країни проходять масові акції протесту проти окупації і дій російської сторони. Громадяни продовжують прибувати до місця проведення акції.

Раніше повідомлялося, що протестуючі в Грузії пішли на штурм парламенту, почалися сутички з поліцією.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України