Новини з Австрії

Росіяни стали купувати значно менше квартир в центрі Відня

Квартири в центрі Відня, як і раніше, затребувані. За останніми даними, в 1-му районі до кінця липня було продано 51 квартира, що на 16 відсотків більше, ніж за тій же період попереднього року, як заявило агентство Otto Immobilien в понеділок у своєму прес-релізі.

«Оскільки деякі нові будівельні проекти знаходяться ще в стадії розробки, ми очікуємо велику кількість продажів в цьому році», — сказавши Ріхард Буксбаум, голова відділу житлової нерухомості Otto Immobilien. У попередньому 2018 році обсяг продажів склав 153 мільйона євро, що є другим показником з початку ведення статистики у 2010 році. В середньому, близько 120 мільйонів євро витрачається щорічно на квартири у центрі міста.

Покупці квартир в центрі міста на 90 відсотків австрійці, за ними йдуть люди з інших країн ЄС, таких, як Німеччина, Нідерланди чи Угорщина (5 відсотків) Частка російських покупців в останні роки значно скоротилася і в даний час складає всього один відсоток, говориться в релізі.
За даними Отто Іммобілєн, в 1-му районі в даний час налічується 4 134 квартири з загальною корисною площею близько 427 500 квадратних метрів. В середньому площа кожної становить 103 кв.

За матеріалами:https://diepresse.com
Фото: pixabaz.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.