Росіяни стали купувати значно менше квартир в центрі Відня

Квартири в центрі Відня, як і раніше, затребувані. За останніми даними, в 1-му районі до кінця липня було продано 51 квартира, що на 16 відсотків більше, ніж за тій же період попереднього року, як заявило агентство Otto Immobilien в понеділок у своєму прес-релізі.

«Оскільки деякі нові будівельні проекти знаходяться ще в стадії розробки, ми очікуємо велику кількість продажів в цьому році», — сказавши Ріхард Буксбаум, голова відділу житлової нерухомості Otto Immobilien. У попередньому 2018 році обсяг продажів склав 153 мільйона євро, що є другим показником з початку ведення статистики у 2010 році. В середньому, близько 120 мільйонів євро витрачається щорічно на квартири у центрі міста.

Покупці квартир в центрі міста на 90 відсотків австрійці, за ними йдуть люди з інших країн ЄС, таких, як Німеччина, Нідерланди чи Угорщина (5 відсотків) Частка російських покупців в останні роки значно скоротилася і в даний час складає всього один відсоток, говориться в релізі.
За даними Отто Іммобілєн, в 1-му районі в даний час налічується 4 134 квартири з загальною корисною площею близько 427 500 квадратних метрів. В середньому площа кожної становить 103 кв.

За матеріалами:https://diepresse.com
Фото: pixabaz.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh