Війна рф проти України

Росіяни навчились “клепати” дрони “Ланцет” із батарейок до вейпу та мікросхем до дитячих іграшок

Рашистський дрон-камікадзе “Ланцет”, ілюстративне зображення з відкритих джерел

Але як це впливатиме на масштабування виробництва ворожих БПЛА, сказати поки складно

Про це повідомляє Defence Express

Аналіз уламків одного із рашистських дронів-камікадзе типу “Ланцет” показав, що для виробництва таких БПЛА росіяни використовують мікросхеми з дитячих іграшок та батарейки для вейпів.

Але при цьому в “начинці” російського “вундерваффе” є також електроніка “подвійного призначення” виробництва західних фірм. Про це пише “Фокус” з посиланням на українського інженера Костянтина Калиновського.

Зокрема зазначається, що росіяни для виробництва своїх “Ланцетів” використовують не абиякі батарейки до вейпів, а батарейки від Samsung. Також в “начинці” цієї рашистської “чудо-зброї” є плати та процеси виробництва американських компаній Analog Devices, Semtech, Silicon Labs, і також – від європейських NXP і Infineon Technologies, котрі виготовляються масово та начебто вільно продаються на світовому ринку.

А окрім мікросхем із дитячих іграшок, як вважає Калиновський, росіяни також можуть використовувати компоненти із ліхтариків для дайвінгу чи систем заднього виду для автомобілів.

Росіяни навчились "клепати" дрони "Ланцет" із батарейок до вейпу та мікросхем до дитячих іграшок

Рашистський дрон-камікадзе “Ланцет”, ілюстративне зображення з відкритих джерел

Описані вище дані дозволяють говорити, що Кремль намагається масштабувати виробництво дронів-камікадзе типу “Ланцет”, використовуючи максимально дешеві комплектуючі іноземного виробництва, що обертаються на ринку цивільних технологій. Але який при цьому темп виробництва зможе при цьому “витиснути” російський ВПК – даних поки нема.

Можемо лише зазначити, що і до повномасштабного вторгнення РФ в Україну російські “експерти” наголошували, що необхідність використання іноземних комплектуючих лишатиметься слабким місцем проекту “Ланцет”.

Росіяни навчились "клепати" дрони "Ланцет" із батарейок до вейпу та мікросхем до дитячих іграшок

Бійці ЗСУ використовують антидронові сіті для захисту від “Ланцетів” на фронті, зображення з відкритих джерел

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України