Війна рф проти України

Росіяни атакують позиції ЗСУ у районах Роботиного та Вербового, але без «особливого успіху», – Сирський

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відвідав бригади на Запорізькому напрямку. Він зазначив, що російські війська продовжують атакувати позиції Сил оборони у районах Роботиного та Вербового, але без «особливого успіху».

Сирський повідомив, що в українській армії почалася ротація частин та підрозділів, які перебувають на передовій вже тривалий час.

“Протистояння дронів та РЕБ вийшло на перший план і тільки той, хто перший зможе добитися відриву від противника в цьому змаганні, буде мати шанс на перемогу.

Позитивом є те що, не зважаючи на доволі складну обстановку на всій лінії фронту, нам вдалося запустити процес ротацій та заміни частин і підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання на передньому краї. Це дозволить стабілізувати обстановку і позитивно вплине на морально-психологічний стан наших воїнів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв запропонував свою «формулу миру» для завершення війни з Україною у відповідь на «формулу миру Володимира Зеленського» – повну окупацію країни Росією.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України