Авторські статті

Росія в очікуванні – великий покупець опціонів поставив на обвал рубля. В той час Україна обговорює окуляри Мендель

На зорі кар’єри мене вчили: «70% закритої інформації знаходиться у відкритих джерелах». Або це просто новина або фейк … або інсайдер знає коридор дат, в які обвалиться рубль.

Своєю думкою щодо ситуації поділився Anatoliy Amelin

Інших підстав для обвалу рубля, крім як санкції, такі за військовим вторгненням в Україну, сьогодні немає. 20 травня очікується 85 рублів за долар. (Сьогодні 75) 17 червня вже 100 рублів (обвал на 17%).

Деякі «жартівники» кажуть про можливий коридор дат 20-22 квітня. Знаючі люди з іноземних розвідок вважають ймовірність нападу сьогодні 60% на 40%. Успішність такого нападу – сумнівна.

Але мета очевидна – відбудувати «Новоросію», яка відсіче України від Чорного Моря і відкриє доступ питну воду в Крим. Найбільша вірогідність нападу, називається, з боку ОРДЛО (нібито, не РФ, а «ополченці» за підтримки РФ і для захисту російськомовного населення »
Реакція Заходу, очікується, традиційна – «50 відтінків глибокої заклопотаності» і нові економічні санкції до РФ. Які і приведуть до падіння рубля.

Військову допомогу від НАТО чекати сенсу немає. Як і від США. Велика війна нікому не потрібна.

Локалізація та санкції по відношенню до РФ влаштують усіх. І США. І Китай (якому відкриються нові можливості поглинання РФ). І саму РФ (яка усвідомлено готувалася до ізоляції останні 10 років, посилюючи суб’єктну роль «ракової пухлини» Євразії, з якої всім доведеться рахуватися)

А що Україна? Продовжить, схоже, обговорювати окуляри Мендель.

А Ви, особисто, що будете робити, якщо на наступному тижні це станеться? Ви готові?

Читайте, робіть висновки, діліться.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України