Авторські статтіНовини

Жителям Криму не видають візи за російськими паспортами

Влади Російської Федерації мають намір подати звернення до Ради Європи та Організації об єднаних націй у зв’язку з обмеженням прав» жителів анексованого Росією Кримського півострова на видачу їм віз для поїздок в США, Євросоюз, а також Канаду за російськими закордонними паспортами, про що заявила Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова, повідомляє агнеція «ТАСС».

Зокрема, російська чиновниця заявила: «Я буду звертатися до генерального секретаря ООН з цього питання і до Ради Європи, так як таке обмеження в правах є незаконним, необґрунтованим і аморальним». При цьому омбудсмен заявила, що вважає ситуацію з невидачею віз «грубим порушенням міжнародних норм права, які пов’язані зі свободою, разом пересування громадян». Вона також зазначила: «Під час зустрічей з послами та міжнародними організаціями я постійно порушую питання. Проте на даний час, на жаль, я не знаходжу розуміння».

Наводячи приклад, Москалькова розповіла про свою нещодавню зустріч з шведським послом в Росії, в ході якої дипломат заявив, що «анексія Криму не надає можливості видавати візи жителям півострова». На думку омбудсмена, заяви такого роду є «абсурдними».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України