Жителям Криму не видають візи за російськими паспортами

Влади Російської Федерації мають намір подати звернення до Ради Європи та Організації об єднаних націй у зв’язку з обмеженням прав» жителів анексованого Росією Кримського півострова на видачу їм віз для поїздок в США, Євросоюз, а також Канаду за російськими закордонними паспортами, про що заявила Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова, повідомляє агнеція «ТАСС».

Зокрема, російська чиновниця заявила: «Я буду звертатися до генерального секретаря ООН з цього питання і до Ради Європи, так як таке обмеження в правах є незаконним, необґрунтованим і аморальним». При цьому омбудсмен заявила, що вважає ситуацію з невидачею віз «грубим порушенням міжнародних норм права, які пов’язані зі свободою, разом пересування громадян». Вона також зазначила: «Під час зустрічей з послами та міжнародними організаціями я постійно порушую питання. Проте на даний час, на жаль, я не знаходжу розуміння».

Наводячи приклад, Москалькова розповіла про свою нещодавню зустріч з шведським послом в Росії, в ході якої дипломат заявив, що «анексія Криму не надає можливості видавати візи жителям півострова». На думку омбудсмена, заяви такого роду є «абсурдними».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh