Росія просто так Вірменію не відпустить, – Муждабаєв

До вірменських протестувальників і студентів в Єревані приєдналася група військових. Це були молоді люди, яких у військовій формі супроводжував офіцер у званні підполковника. В руках він тримав вірменський прапор. Коментуючи новину український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв зазначає, що із захопленням дивлячись на вірмен і на їх солдатів, які перейшли на бік народу, стає очевидна, що головна загроза для Вірменії зараз – зовнішня воєнна з півночі.

Муждабаєв пише, найбільш серйозні випробування для цієї країни ще попереду. Немає підстав сумніватися, що в РФ вже готовий план використання її військ, розквартированих у Вірменії, але там є проблема: багато російських контрактників – місцеві вірмени, які навряд чи готові стріляти у своїх. Тому стовідсотково у РФ є і план висадки російського десанту в складі частин ВДВ і ГРУ. Так що, як мінімум, вірменським військовим треба бути готовими ставити вантажівки на злітні смуги і взагалі бути готовими до всього.

Журналіст зазначає, що Росія просто так Вірменію не відпустить, для імперії, яка завжди вважала вірмен «молодшими чорними братами», це просто неможливо, а так як нічого іншого «російський ведмідь» придумати не в змозі, то, у разі радикальної зміни влади і політичного курсу, дуже вірогідна спроба окупації і війна.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh