Авторські статті

Росія просто так Вірменію не відпустить, – Муждабаєв

До вірменських протестувальників і студентів в Єревані приєдналася група військових. Це були молоді люди, яких у військовій формі супроводжував офіцер у званні підполковника. В руках він тримав вірменський прапор. Коментуючи новину український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв зазначає, що із захопленням дивлячись на вірмен і на їх солдатів, які перейшли на бік народу, стає очевидна, що головна загроза для Вірменії зараз – зовнішня воєнна з півночі.

Муждабаєв пише, найбільш серйозні випробування для цієї країни ще попереду. Немає підстав сумніватися, що в РФ вже готовий план використання її військ, розквартированих у Вірменії, але там є проблема: багато російських контрактників – місцеві вірмени, які навряд чи готові стріляти у своїх. Тому стовідсотково у РФ є і план висадки російського десанту в складі частин ВДВ і ГРУ. Так що, як мінімум, вірменським військовим треба бути готовими ставити вантажівки на злітні смуги і взагалі бути готовими до всього.

Журналіст зазначає, що Росія просто так Вірменію не відпустить, для імперії, яка завжди вважала вірмен «молодшими чорними братами», це просто неможливо, а так як нічого іншого «російський ведмідь» придумати не в змозі, то, у разі радикальної зміни влади і політичного курсу, дуже вірогідна спроба окупації і війна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.