Романенко про візит Зеленського в Польщу: нарешті прибрали конфлікт із-за могил, який роздмухував В’ятрович

Як передає Голос українською, відомий український журналіст та блогер Юрій Романенко вважає, що візит президента Зеленського в Польщі пройшов більш ніж успішно. За словами Романенка, важливий чинник, що нарешті прибрали з порядком непотрібний конфлікт із-за могил, який роздмухували В’ятрович і компанія. Цей конфлікт отруював хороші відносини між країнами і не давав Україні нічого.

Романенко пише, також важливий момент, що нарешті відбувся прорив у сфері енергетики та постачання американського газу через Польщу стануть реальністю. Такі великі проекти – найкраща форма захисту інтересів України, оскільки економічний інтерес завжди вносити фундаментальні мотиви щодо і Польщі, і США до нас. Чим більше буде таких проектів, тим сильніше буде мотивація захищати нас з боку Варшави і Вашингтона. При цьому з’являється реальна альтернатива російському газу, а не фейкові балачки про те, що ми купуємо газ в Європі, яка постійно звучала від представників правлячої коаліції при Порошенко.

Журналіст вважає, що також, як позитив, слід відзначити, що Зеленський багато говорив про економіку, економічні реформи і проекти в цій сфері. Наприклад, про коридорі Е40, який передбачає запуск канал Дніпро-Західний Буг. Це відображає курс на прагматизацію нашої зовнішньої політики, яка повинна нарешті-то про гроші, а не про проблеми. Всім набридло наше скиглення з приводу наших проблем, тому ми повинні пропонувати можливість заробити на співпрацю з нами. Чим більше з нами будуть заробляти, тим більше ми будемо потрібні, тим спокійніше нам буде в тіні Росії. А коли ми станемо дуже великими, то ми зможемо вийти з цієї тіні. Тому можна оцінювати візит Зеленського в Польщу позитивно.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh