Авторські статті

Романенко про візит Зеленського в Польщу: нарешті прибрали конфлікт із-за могил, який роздмухував В’ятрович

Як передає Голос українською, відомий український журналіст та блогер Юрій Романенко вважає, що візит президента Зеленського в Польщі пройшов більш ніж успішно. За словами Романенка, важливий чинник, що нарешті прибрали з порядком непотрібний конфлікт із-за могил, який роздмухували В’ятрович і компанія. Цей конфлікт отруював хороші відносини між країнами і не давав Україні нічого.

Романенко пише, також важливий момент, що нарешті відбувся прорив у сфері енергетики та постачання американського газу через Польщу стануть реальністю. Такі великі проекти – найкраща форма захисту інтересів України, оскільки економічний інтерес завжди вносити фундаментальні мотиви щодо і Польщі, і США до нас. Чим більше буде таких проектів, тим сильніше буде мотивація захищати нас з боку Варшави і Вашингтона. При цьому з’являється реальна альтернатива російському газу, а не фейкові балачки про те, що ми купуємо газ в Європі, яка постійно звучала від представників правлячої коаліції при Порошенко.

Журналіст вважає, що також, як позитив, слід відзначити, що Зеленський багато говорив про економіку, економічні реформи і проекти в цій сфері. Наприклад, про коридорі Е40, який передбачає запуск канал Дніпро-Західний Буг. Це відображає курс на прагматизацію нашої зовнішньої політики, яка повинна нарешті-то про гроші, а не про проблеми. Всім набридло наше скиглення з приводу наших проблем, тому ми повинні пропонувати можливість заробити на співпрацю з нами. Чим більше з нами будуть заробляти, тим більше ми будемо потрібні, тим спокійніше нам буде в тіні Росії. А коли ми станемо дуже великими, то ми зможемо вийти з цієї тіні. Тому можна оцінювати візит Зеленського в Польщу позитивно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України