Авторські статті

Романенко: якщо Зеленський почне посадки до місцевих виборів, то він отримає на місцях стільки ж, а можливо ще більше голосів

Президент Володимир Зеленський та його команда зовсім не даремно виношує в планах вже цієї осені провести місцеві вибори, тим самим зробивши повне перезавантаження влади в країні. Ніхто не сумнівається в тому, що на місцях «Слуга народу» також візьме більшість. І ось тоді дійсно вся влада в країні буде в руках Володимира Зеленського. Про це у своєму відеоблозі розповів політолог, журналіст Юрій Романенко.

За його словами, маючи своїх представників на місцях тоді Володимирові Зеленському нічого не завадить прибрати всіх регіональних баронів. «Зеленський прибере кровососів і упирів, які не дають більшості населення нормально дихати і жити», – підкреслив Романенко.

Він зазначив, Зеленському потрібно оголосити війну всім тим, хто обслуговував інтереси колишньої, попередньої влади на місцях. Їх усіх потрібно прибирати. Обов’язково повинні бути посадки у в язницю. Якщо президент виконає ці свої тези до місцевих виборів і будуть хоча б 2-3 гучні посадки, то Зеленський отримає на місцях стільки ж як зараз, а можливо, ще більше голосів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України