Авторські статті

Роман Донік: У нас крім армії нічого більше і не залишилося. Ми на виборах майже все програли

Ми багато чого пережили за п’ять з гаком років з армією. У тому числі і досить неприємні моменти, коли армія несла в очах суспільства “відповідальність” за політичні рішення керівництва країни.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук Роман Донік.

Можу нагадати тонни бруду на 93 бригаду, коли вони заїжджали в ДАП через блокпост бойовиків. І багато інших речей, які раптом різко забулися правильними обуреними людьми.

Якщо хто забув, то я нагадаю.

І останні дні дапа теж були політичним рішенням. І розведення вже були. Багато чого було за ці роки. Але ініціатором була не армія. Армія стояла на смерть. І всі ці роки армія виконувала наказ і воювала. Чи не пішла по домівках, тому – “не хочу”, “неправильно”, “всезаебало”, “підарасипрівласті”.

А воювала

Даючи можливість нам всім нагадувати в фейсбуці з приводу безхребетність армії і обурюватися тим, як армійці все неправильно роблять. Воювала і несла втрати.

Якщо сьогодні армія почне обговорювати накази, одержувані понад, то завтра вона розійдеться по домівках. Те до чого зараз закликає частина інтернет аудиторії, вже було. Сто років тому. Коли кожен наказ обговорювалося на солдатських комітетах. А потім прийшла червона сволота і зробила РККА.

Критикувати факт виконання наказів командирами рот / батальйонів / бригад / ОТУ / ООС, зараз, має моральне право тільки той, хто зараз в ній знаходиться і несе відповідальність згідно з чинним законодавством. І той, хто займає посади не нижче тих, кому полощуть кістки.

Я дуже коротко підведу підсумок.

Ми з армією. З тією армією, яка воювала п’ять з гаком років. З тією армією, яка сьогодні воює. З тією армією, яка буде воювати до перемоги.

Всі ось ці – “а якщо”, “а коли” – засуньте собі в жопу.

І так – це інформативний пост. Це не запрошення до суперечки і дискусії. Не згоден – ідіть.

Просто пам’ятайте, що у нас крім армії нічого більше і не залишилося. Ми на виборах майже все програли. Нам скоро не буде чим пишатися. Допоможіть росіянам розтоптати армію.

Тільки без нас. Тому що ми з армією.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України