Роман Донік: Деморалізованими людьми простіше керувати

Нас заводять зараз в зону турбулентності. Завдання розпорошити кожного з нас.

Про це пише в своєму блозі Роман Донік.

Змусити сумніватися в ідеалах і правильності рішень. Змусити сумніватися в людях, які 5 років робили все що могли для перемоги України в боротьбі за Незалежність. Змусити втратити орієнтири і упевненість у власній правоті. Зараз масово починаються вкидання і накиди для того щоб змусити сумніватися. Для того щоб люди були розчаровані і деморалізовані. Деморалізованими людьми простіше керувати.

А деморалізований солдат не воює.

У короткій перспективі інтереси нової влади і росіян збігаються. Їм потрібно роздрібнити то ядро, навколо якого може формуватися опір. Опір режиму, опір окупації, опір розграбуванню країни групою Коломойського.

Зараз наше основне завдання вистояти і не піддатися на обробку. А обробляти будуть. Уже почали. Просто зафіксуйте своє ставлення до всього, що відбувається всі ці 5 років. Зафіксуйте своє ставлення до людей, які визначали політику держави у війні. Зафіксуйте те, що служило для вас опорою всі ці 5 років.

Довго ця турбулентність тривати не буде, але інформаційна атака на все що вам дорого буде потужною. Невпевнених у своїй правоті неможливо мобілізувати і об’єднати. Тому вашу впевненість будуть довбати, цеглинка за цеглинкою, поки ви не почнете сумніватися. А після сумнівів опустяться руки.

Просто тримаємо стрій.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh