Авторські статті

Роман Донік: Деморалізованими людьми простіше керувати

Нас заводять зараз в зону турбулентності. Завдання розпорошити кожного з нас.

Про це пише в своєму блозі Роман Донік.

Змусити сумніватися в ідеалах і правильності рішень. Змусити сумніватися в людях, які 5 років робили все що могли для перемоги України в боротьбі за Незалежність. Змусити втратити орієнтири і упевненість у власній правоті. Зараз масово починаються вкидання і накиди для того щоб змусити сумніватися. Для того щоб люди були розчаровані і деморалізовані. Деморалізованими людьми простіше керувати.

А деморалізований солдат не воює.

У короткій перспективі інтереси нової влади і росіян збігаються. Їм потрібно роздрібнити то ядро, навколо якого може формуватися опір. Опір режиму, опір окупації, опір розграбуванню країни групою Коломойського.

Зараз наше основне завдання вистояти і не піддатися на обробку. А обробляти будуть. Уже почали. Просто зафіксуйте своє ставлення до всього, що відбувається всі ці 5 років. Зафіксуйте своє ставлення до людей, які визначали політику держави у війні. Зафіксуйте те, що служило для вас опорою всі ці 5 років.

Довго ця турбулентність тривати не буде, але інформаційна атака на все що вам дорого буде потужною. Невпевнених у своїй правоті неможливо мобілізувати і об’єднати. Тому вашу впевненість будуть довбати, цеглинка за цеглинкою, поки ви не почнете сумніватися. А після сумнівів опустяться руки.

Просто тримаємо стрій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України