Авторські статтіДіаспора

Найбільший в Чехії інтернет-магазин продуктів почав видавати замовлення через холодильні автомати

Найбільший в Чехії інтернет-магазин продуктів Rohlík.cz запустивши новий спосіб доставки. Тепер покупці можуть самостійно забрати свої замовлення з спеціальних холодильних автоматів. Послуга отримала назву Rohlík Point.

Поки мова йде тільки про пілотному проекті. В його рамках компанія встановила автоматично в декількох празьких офісних центрах. Наприклад, в будівлях Anděl Park, Meteor та головному офісі оператора O2. У наступному році фірма планує встановити понад 100 автоматів у Празі і Брно.

Мінімальна сума замовлення для активації послуги становить 300 крон. При цьому доставка до автомата здійснюється безкоштовно. Пристрої розділені на дві секції – холодну (включаючи морозильну камеру) і звичайну. Процедура видачі стандартна – після оплати замовлення клієнт отримує SMS з унікальним кодом, який потім вводити в термінал автомата для відкриття дверцят.

На наступному кроці фірма розраховує на чесність, розсудливість і уважність клієнтів. В автоматі немає окремих замикаються осередків. На одній полиці стояти відразу кілька замовлень. Клієнт винен сам знайти пакет зі своїм ім’я ям і взяти саме його. Для безпеки пристрій обладнань відеокамерою.

Сам автомат працює тільки на видачу. Сплатити заздалегідь оформлення замовлення на ньому не можна. Послуга призначений, насамперед, для невеликих покупок. Компанія обіцяє, що час доставки до автоматів не перевищить двох годин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України