ЄС|NATO

Родичі співробітників посольства Німеччини терміново залишають Іран

Як стало відомо BILD, через загрозу нападу Ірану на Ізраїль члени сімей співробітників посольства Німеччини виїжджають із Тегерана. Точна кількість громадян ФРН, які мають виїхати з Ірану, залишається невідомою.

Крім того, посольства Німеччини в Тегерані та Тель-Авіві вживають додаткових заходів безпеки. Вашингтон, Париж і Берлін очікують можливого іранського удару цими вихідними.

Нагадаємо: Іранський спецназ десантувався на ізраїльський корабель. Контейнеровоз рухався під прапором Португалії недалеко від берегів Об’єднаних Арабських Еміратів. За відомостями американського інформаційного агентства Associated Press, судно перебуває в частковому володінні ізраїльського мільярдера Еяля Ефера.

За інформацією BILD, розглядають два основні варіанти нападу Ірану: цілеспрямований удар по конкретній цілі в Ізраїлі або за його межами або широкомасштабні ракетні обстріли ізраїльської території.

Раніше Міністерство закордонних справ ФРН попросило всіх громадян Німеччини якнайшвидше покинути Іран. Нідерланди, зі свого боку, взагалі збираються тимчасово закрити своє посольство в Тегерані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України