Новини

ROCO Sushi: доставка страв японської кухні у Києві

Останніми роками в Україні спостерігається стрімкий інтерес до світової кухні. Так, японські страви стали настільки звичними, що давно перестали вважатися екзотикою. Ресторан ROCO Sushi пропонує об’ємне меню, доставка суші здійснюється в межах міста Києва. Оформити замовлення можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Чому українцям подобаються суші

Українська та японська кухня кардинально відрізняються між собою: різні смаки, набір спецій, традиції приготування страв. То чому ж значна частина українців настільки полюбили суші, що вони складають велику частину раціону людей. Справа тут у особливих смакових якостях та естетиці споживання автентичної японської страви. Популярності суші додають й інші якості:

  • Баланс смаку. У суші чудово поєднуються солодкі, пряні, солоні та гострі нотки. Кожен рол містить речовини, які потрібні для людського організму.
  • Користь. Для приготування суші та ролів використовують свіжі продукти. Риба, овочі, кремовий сир, водорості у складі дозволяють швидко насититися, отримати комплекс поживних вітамінів та мікроелементів.
  • Висока поживність та низька калорійність. Для приготування суші не використовують висококалорійні продукти. Тут немає небезпечних жирів та інших сполук, які чинять шкоду для здоров’я.
  • Естетичний вигляд. Суші у розрізі виглядають дуже привабливо. В сетах пропонують різні види суша: маки, роли, темаки та інші, які мають різний вигляд. Таким чином можна накрити оригінальний стіл для святкової вечері.

Щоб по-справжньому насолодитися суші та розкрити їхній смак, потрібно купувати страву у перевірених ресторанах, які мають хорошу репутацію серед клієнтів.

Особливості роботи ресторану ROCO Sushi

Ресторан японської кухні ROCO Sushi працює у Києві, та за час роботи заслужив довіру клієнтів. Компанія пропонує доставку готових страв додому та в офіси. Таким чином можна легко організувати корпоративний обід чи посиденьки у компанії друзів. Для приготування страв використовують виключно свіжі продукти. У штаті працюють професійні кухарі, які постійно вдосконалюють свої навички, розробляють нове меню.

Ресторан пропонує великий асортимент японських страв у меню: роли, макі, суші, гункани. У наявності понад 60 різновидів страви, включно з супами, десертами та напоями. Роли великі за розміром, мають збалансований смак рису та свіжої риби. Щоб поласувати різними видами суші, варто замовити сети. Доставка замовлень здійснюється у межах міста до 59 хвилин. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок та спеціальні пропозиції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України